24.10.2011
 Поїзди, що прямують з України до країн СНД, запізнюватимуться на годину. «Укрзалізниця» заявляє про можливі зміни графіка руху поїздів з 30 жовтня по 3 грудня 2011 року. Зокрема, поїзди, що виходитимуть з України за кордон у вказаний період, прибуватимуть на станцію призначення із запізненням на одну годину за місцевим часом. Як повідомили у прес-центрі відомства, це пов`язано з переходом України на зимовий час і необхідністю коректування графіка руху пасажирських поїздів. «Укрзалізниця» звертається із проханням до пасажирів, які відправляються з 30 жовтня по 3 грудня 2011 року, заздалегідь уточнювати час відправлення поїздів на всіх напрямках через довідкові служби і безпосередньо на вокзалах. «Укрзалізниця» приносить вибачення за тимчасові незручності, і пояснює все об`єктивними обставинами і необхідністю узгоджувати із залізничними адміністраціями країн СНД новий графік руху.

24.10.2011
 У Кременчуці під час ремонтів покрівель багатоповерхівок «загубили» купу грошей. 36-річний директор одного із приватних підприємств у 2009 році успішно розкрадав держмайно, прикриваючись добрими намірами. Як повідомляє ВЗГ УМВС України в Полтавській області, факт зловживання службовим становищем днями викрили працівники міліції. Зловмисник завищив вартість матеріалів, виконуючи капітальний ремонт покрівель 13 житлових будинків Кременчука. У результаті махінацій чоловік завдав збиток міському управлінню житлово-комунального господарства на суму близько 37 тисяч гривень.

24.10.2011
 У Кременчуці наступного року планують повністю «закрити питання» пожежної безпеки висотних будинків, які мають понад 9 поверхів. Як повідомив начальник міського управління з питань надзвичайних ситуацій Валентин Шафорост, до кінця цього року в місті завершать модернізацію протипожежної системи на останній висотці комунальної форми власності. Залишаться лише чотири будинки (ОСББ). Обладнання одного будинку обійдеться у 250-260 тис. грн. Міська влада взялася виділити 200 тис грн. на проведення робіт. Самі ОСББ повинні теж знайти десь по 50-60 тис грн. У міському управлінні МНС кажуть, що обладнання протипожежної системи конче потрібні, бо у кременчуцьких пожежних немає техніки для гасіння пожеж вище 9-го поверху.

24.10.2011
 Кременчуцький міськвиконком затвердив тариф для оформлення документів на приватизацію гуртожитків. Зокрема, встановлено плату у розміри 140 грн. Сума аналогічна подібним процедурам у Полтаві. Проте скористатися можливістю почати приватизицію у гуртожитаках, кременчужани зможуть не раніше, ніж за тиждень. Саме стільки часу, за словами першого заступника міського голови Андрія Погребного, потрібно, щоб прописати процедуру оформлення документів для приватизації гуртожитків.

rss