24.10.2012
 Кременчуцька ДАІ розшукує білі Жигуля. Як повідомляє міська служба ДАІ, білий ВАЗ 2103 1983 року випуску невідомі зловмисники угнали напередодні в період із 22-ї години до 7-ї ранку. Власник автівки залишив її на Ціалковського, 10 – у дворі будинку ввечері. А вже зранку машини на місці стоянки не знайшов. Державний номер білих Жигулів 488-28 ОН. Всі,. хто можливо бачив автмобіль, або знає про його місце перебування просять зателефонувати за номером 102.

24.10.2012
 На Кременчуцькому НПЗ сталася аварія. Зокрема, як повідомили у територіальному управління МНС Полтавщини, на установці "Укртатнафти" стався виток дизпалива, в результаті чого сталася пожежа. Інцидент мав місце 23 жовтня пізньої ночі. Полум'я, що виникло під час НС, загасили за півтори години. За даними МНС-ників, під час пуску та проведення налагоджувальних робіт установки ЛК 6У секції 300 ПАТ «Уктатнафта» виникла розгерметизація торцевого ущільнення, тому витікло дизельне пальне. У ліквідації аварійної ситуації брали участь п’ять одиниць спецтехніки. Постраждалих немає. А ось збиткі від надзвичайної ситуація на підприєстві ще підраховують.

24.10.2012
 У Полтаві затопило водою місце зберігання бюлетенів. 23 жовтня близько 19 години стало відомо, що у приміщенні, де зберігалися бюлетені виборчої комісії №144 стався порив мереж водопостачання. Членам комісії вдалося врятувати бюлетені, але все ж таки певна кількість була пошкоджена водою, йдеться на сайті Громадської мережі спостереження ОПОРА. Як стало відомо спостерігачам ОПОРИ, на місці працювали наряди міліції та МНС. Цього вечора також було проведено засідання окружної комісії на якому перерахували бюлетені і визначено інше місце їх подальшого зберігання. Втім, за словами одного із кандидатів у народні депутати по даному виборчому округу, який був на місці події, фактично бюлетені зберігалися у туалетній кімнаті і залишається незрозумілим, чому комісія прийняла рішення їх зберігати у такому специфічному місці, адже ризик подібної ситуації надзвичайно великий.

rss