24.12.2012
 В Кременчуці в 2013 році запланували капітальний ремонт відділень в міських лікарнях. Так, згідно з проектом бюджету, більше 3 мільйонів грн. витратять на капремонт гінекології другої міськлікарні, 6 мільйонів грн. — на ремонт і оснащення кардіології третьої лікарні і майже 4 млн. грн. піде на ремонт і оснащення приймального відділення, а також 1-го поверху педіатричного відділення дитячої міської лікарні. Загалом на ремонти медустанов в Кременчуці витратять 13 млн. 430 гривен. Це значно більше, чим минулого року.

24.12.2012
 Втім, у грудні і листопаді наступного року місту нічим буде платити за енергоносії. Про це було заявлено на засіданні комісії Кременчуцької міськради. За словами заступника міського голови, начальника фінуправління Тетяни Неїленко, вже зараз прогнозується нестача грошей для закриття витрат по енергоносіях. У міськвиконкомі говорять, що фінансові проблеми виникають через невиконання плану фінансових надходжень у міський бюджет. Минулого тижня Кременчук отримав понад 2 мільйони 700 тис. гривень для вирішення цієї проблеми. Але які б заходи не вживалися, місто одно вийде на 1 січня з боргами. Добре, якщо цей борг плавно перейде у 2014 рік – тоді можливо якось звести «кінці з кінцями» – каже головний фінансист міста. Зауважимо, що сесія Полтавської облради виділила Кременчуку 2,7 мільйона гривен на погашення заборгованості по теплу у бюджетних установах. Але борг погашений не увесь – залишилася левова частка - 15-16 мільйонів.

24.12.2012
 На Кременчуцькому водоканалі змінять технологію знезараження води. Йдеться про монтаж електролізної установки і зміну технології знезараження води. Так, замість хлору застосовуватимуть гіпохлорит натрію. Як пояснив директор КП «Кременчукводоканал» Віктор Солодяшкин, підприємство витратило 29 тис. грн. власних коштів на розробку проекту. Тепер його реалізацією займатиметься замовник проекту - УКБ. Гроші у розмірі 8 млн. грн. чекають з держбюджету, проте вони поки не надійшли. Як визнає керівництво водоканалу, для якісного поліпшення показників і відповідності новим вимогам на питну воду, потрібний третій модуль доочистки. Гроші на нього обіцяв замміністра житлово-комунального господарства перед виборами. Проте, як підтвердив Віктор Солодяшкин, зараз це питання «зависло» у повітрі. Бо в Держбюджеті-2013 взагалі не передбачені гроші на програми доочистки води.

rss