25.02.2013
 Кременчуцьких бюджетників перевели в режим ще більшої економії. Заступник начальника фінансового відділу Тетяна Тетьоркіна зазначила, що таку економію запроваджують в усіх містах України через обмежене бюджетна фінансування. Тетяна Тетьоркіна пояснила, що мова не йде про скорочення працівників чи закриття бюджетних закладів. «Інформації про те, що когось відправляють у відпустку за власний рахунок за розпорядженням керівника теж немає», - повідомила заступник начальника міськфінуправління. Водночас, вона рекомендує усім працівникам бюджетних установ, яких керівництво змушує йти у відпустку за власний рахунок, звертатися до профспілок.

25.02.2013
 Новим начальником квартирного управління в Кременчуці буде Володимир Івченко. Про таке журналістам повідомив міський голова Олег Бабаєв. Водночас, сам Івченко розповів, що призначений заступником начальника управління. Поки він працюватиме за трудовою угодою, проте візьме участь в конкурсі на заміщення вакантної посади. Володимир Івченко - полковник у відставці. Був комендантом Кременчука, а останнім часом був начальником Харківського зонального відділу військової служби правопорядку і відповідав за Харківську і Сумську області. Нагадаємо, зараз в.о. начальника квартирного управління є пенсіонер Павло Довгий.

25.02.2013
 11 нових тролейбусів проїдуться вулицями Кременчука. Щоправда, це буде обкатка без пасажирів. Про це повідомив начальник міського транспортного відділу Володимир Кургаєв. Вже цього тижня, за його словами, тролейбуси по одному проходитимуть обкатку вулицями міста. На всі новенькі машини нанесено рекламу з символікою міста Кременчука. До речі, як сказав Володимир Кургаєв, тролейбуси, придбані 5 років тому, теж найближчим часом прикрасить символіка міста. До 5 березня водіям і кондукторам КТУ обіцяють пошити форму. Старі тролейбуси теж поки що попрацюють. Двигуни восьми машин, де мала місце втрата струму, пройшли відповідний капремонт в Одесі.

25.02.2013
 Посилити охорону території навколо пам’ятника Леніна у Кременчуці попросив очільник міських комуністів Володимир Шапран після випадків вандалізму, які трапились останнім часом у різних населених пунктах України. Володимир Шапран зазначає, що незважаючи на те, що пам’ятник Леніна у Кременчуці знаходиться під відео наглядом, часом трапляються випадки вандалізму. Поки що у Кременчуці постамент пам’ятника Леніну, час від час обмальовують чи обливають фарбою. Однак, цей пам’ятник внесено у загальнодежарвний реєстр, він охороняється державою», – зазначив керівник міському КПУ Володимир Шапран.

rss