25.03.2013
 Ремонт доріг у Кременчуці відкладається мінімум на тиждень. Причина — несприятливі погодні умови. Комунальники говорять, що до ремонтів готові, техніка в порядку. А днями запрацює асфальтовий завод. Але за прогнозами синоптиків, до кінця цього тижня буде мінусова температура.

25.03.2013
 У сквері «Жовтневий» кременчужанки зможуть спокійно ходити на підборах. Таке пообіцяли у міськвиконкомі. Цього року, разом з реконструкцією сквера «Жовтневий», в Кременчуці завершать укладати тротуари натуральним каменем. Про це повідомив міський голова Олег Бабаєв. За його словами, і на Жовтневій, і на Леніна, уздовж сквера, тротуари будуть новими. Причому, тротуар на Леніна, біля скверу Жовтневий, планують удосконалити - буде розширена площа гладенької поверхні. - сказав мер і додав, що поки вартість таких робіт не прорахована.

25.03.2013
 У Кременчуці буде ще один зелений куточок. На Раківці – закладуть сквер на честь 70-річчя звільнення міста від німецько-фашистських загарбників. Про це повідомив голова Крюковского райвиконкму Андрій Коваленко. За його словами, дерева висадять на набережній Лейтенанта Дніпрова, в районі будинків 72 і 76, біля греблі. Андрій Коваленко відзначив, що сквер закладатимуть ветерани і депутати. Найближчим часом створять планування сквера.

25.03.2013
 Мешканці Полтавщини минулого місяця витратили на купівлю нових легкових автомобілів більше 7 мільйонів доларів. Про це свідчать дані автопродажів в регіоні і реєстрації, повідомляє український сайт з продажу авто RST.ua За сукупністю кількості куплених авто і витрачених на них грошей в лютому Полтавська область зайняла 11 місце з 25 регіонів. Всього ж в найкоротшому місяці року в автосалонах області було продано майже 350 нових автомобілів. У цінових сегментах найзатребуванішими автомобілями в лютому були машини вартістю до 17 тисяч доларів. Вони склали понад половину від загальної кількості проданих авто за місяць. Найпопулярнішими марками автомобілів у мешканців області в лютому були Hyundai, ВАЗ і ЗАЗ.

rss