25.04.2012
 У Кременчуці знову підпалили автомобіль. На цей раз «ВАЗ-2106». Підпал здійснили невідомі 25 квітня, близько 4.00 ранку. Як повідомляють в прес-службі міського управління міліції, автомобіль стояв у дворі будинку на бульв. Пушкіна. Зловмисники його відкотили від під'їзду і підпалили. Горіння почалося зсередини салону. У міліцію стверджують, що цей підпал не має стосунку до тих, які сталися в ніч на 21 квітня. Згорілий автомобіль «Жигулі» 82 року випуску належить безробітному громадянину. Нагадаємо, в Кременчуці за останній час було здійснено вже 4 підпали. Два останні автомобілі – справа рук один і тих же зловмисників.

25.04.2012
 Кременчужани- ветерани війни на свята зможуть поговорити по телефону безплатно. 8 і 9 травня «Укртелеком» надає кожному з учасників Великої Вітчизняної війни 10 безпланих хвилин для розмов по Україні і в країни СНД. Телефонувати можна як з квартирних телефонів за мысцем реєстрації, так і з поштових відділень і переговорних пунктів. При особистому зверненні слід пред'являти відповідне посвідчення і довідку про ідентифікаційний код.

25.04.2012
 Бюджетній сфері Кременчука бракує грошей. Але зарплати обіцяють виплатити вчасно. Як повідомили у міському фінансовому управлінні, це пов'язано з тим, що впродовж трьох місяців місто не «дотягує» до планових показників. Крім того, потрібно віддавати держбюджету борг – позичку у 13 млн грн, що брали ще в 2009 році. Тому, щоб виплатити зарплати бюджетникам у кінці місяця вчасно, фінансування незахищених статей бюджету припиняється. «7 млн грн. вже виплатили і ще нам потрібно 8-10 млн грн.», – повідомила заступник начальника міського фінансовго управління Тетяна Тетьоркіна. за її словами усі сподівання на кінець місяця – коли на підприємствах виплачують зарплату, і відповідно збільшується надходження до бюджету.

25.04.2012
 На роботи з проектування нового мосту в Кременчуці дадуть грошей. Президент України Віктор Янукович підписав доручення, згідно з яким Уряду доучено до 10 травня виділити кошти на роботи з проектування нового мостового переходу через Дніпро в Кременчуці. Як повідомив заступник міського голови Володимир Тараторин, на це виділять 35 млн 200 тис грн. «Слідом за дорученням президента буде видано Постанову Кабміну і почнеться фінансування робіт, - додав Тараторін. Як повідомлялося раніше, Крюковский міст включили в план розвитку України на 2012 рік.

rss