25.04.2013
 У Кременчуці у дні відключення води працюватиме «гаряча лінія». Про таке повідомила прес-служба міськвиконкому. За цією інформацією, варто телефонувати на КП «Кременчукводоканал». Працюватимуть п’ять телефонів «гарячої лінії». З 8 ранку до 8 вечора: 5–66–49, 5–68–69, 5–66–67. Цілодобово можна телефонувати в диспетчерську службу: 2–01–45

25.04.2013
 Кременчуцька влада заявила про готовність розірвати договір на постачання тролейбусів Львівським автомобільним заводом. Затримка лише у висновках експертизи, яку замовило Кременчуцьке тролейбусне управління в інституті Бокаріуса. Офіційний звіт експертів, відносно того - нові чи не нові машини, очікується найближчими днями. Крім того, у місто так і не доїхав обіцяний Лазом 13-тий спарений тролейбус зі Львова. Із керівництвом Лазу у кременчуцької влади нині досить натягнуті відносини. Про таке повідомив журналістам міський голова Олег Бабаєв.

25.04.2013
 Міський відділ транспорту обіцяє кременчужанам регулярне транспортне забезпечення на великодні свята. Зокрема, комунальний транспорт почне працювати на годину раніше, тобто з 4:00 ранку, а вночі міські маршрутки повинні їздити в тих напрямах, де проводитиметься церковна служба. Відносно вартості проїзду, в ніч на 5 травня вона не повинна перевищувати 5 гривень. Вже з 6:00 ранку маршрутні таксі працюватимуть в звичайному режимі. У повідомленні також зазначено, що у вихідний день 1 травня тролейбуси працюватимуть за звичайним робочим графіком.

25.04.2013
 Кременчужани надто довірливі. І цим користуються шахраї. Таким чином Кременчук опинився у лідерах за кількістю шахрайств в цілому по області. Про таке повідомили в обласному управлінні внутрішніх справ. З початку року на території Полтавської області зареєстровано понад 1200 кримінальних правопорушення за фактами шахрайських дій. Кременчук став другим за кількістю зареєстрованих шахрайств – 312 правопорушень. Міліціянти констатують, що із загального числа шахрайств по області залишаються нерозкритими понад 41% випадків. За попередніми підрахунками, близько 40% шахрайств припадають на встановлення нових вікон, псевдосоціальних працівників під виглядом обміну грошей, а також ворожіння.

rss