25.05.2012
 Нагірна частина Кременчука із понеділка отримає гарячу воду. Водночас, профілактичний ремонт мереж починається у центрі. Відтак – гарячого водопостачання у мешканців центру не буде найдовше: із 28 травня по 22 липня. Тим часом, влада Кременчука має до керівництва Полтаваобленерго 12 проблемних питань. Їх планують розглянути в понеділок: керівник обласної енергокомпанії повинен відвідати Кременчук і зустрітися з владою міста. Як повідомив міський голова Олег Бабаев він планує поставити полтавському гостю 12 проблемних питань: від проведення ремонтів тепломереж до ремонту устаткування ТЕЦ. Мер пообіцяв, що добиватиметься того, щоб ремонт мереж проводився виключно відповідно до складеного графіку.

25.05.2012
 Кременчужанин збував чималі партії наркотиків. Це встановили працівниками сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків Комсомольського міськвідділу міліції спільно з колегами з обласного центру. Правоохронці припинили діяльність злочинної групи, яка на території Комсомольська та Полтавської області збувала наркотики. Учасники цієї групи займалися виготовленням та розповсюдженням опію ацетильованого, або так званої «ширки». Дехто з них і сам куштував «продукт». Поставкою наркотичних речовин займався раніше судимий 33-річний житель Кременчука. Крім того, до складу групи входило ще троє осіб, чоловік та дві жінки, одна з яких вже притягувалась до кримінальної відповідальності за аналогічні злочини.

25.05.2012
 У Кременчуці з'явиться пам'ятник «Москвичу». Виконком узаконить пам'ятний знак легендарному автомобілю. Спеціальна комісія, яка займається найменуваннями об'єктів міського підпорядкування, рекомендувала міськвиконкому затвердити рішення, яким встановлять пам'ятний знак автомобілю «Москвич-М-400». Цей старенький «Москвич» вже давно стоїть на вулиці Бетонній. Тепер його узаконять, і він називатиметься пам'ятним знаком.

25.05.2012
 Найспекотнішим у Кременчуці буде липень. А відносно прохолодні дні будуть ще й на початку червня. Про таке повідомив начальник міського управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Валентин Шафорост. За його словами, він особисто зв’язувався із Українським Гідрометцентром, щоб уточнити погодні прогнози для Кременчука. Отже, синоптики обіцяють, що у липні варто очікувати, спеки - стовпчик термометра перетинатиме позначку у 30 градусів за Цельсієм. У серпні – перша половина місяця теж буде гарячою. Проте потім температура повітря поступово опускатиметься.

rss