25.07.2011
 Вартість білого хліба в Кременчуці вдалося знизити на 20 коп. Про це повідомила начальник міського управління торгівлі Людмила Жорняк. Але це все одно на 10 коп. вище за стару ціну хліба. Нагадаю, білий буханець коштував 2 грн. 70 коп. Кременчуцький хлібокомбінат необгрунтовано, як стверджують у міськвиконкомі, підняв ціну до 3 грн. Але тепер під тиском влади і контролюючих органів знизив ціну до 2 грн. 80 коп. І міській владі вважають, що така ситуація виникла тому, що «Кременчуцький хлібокомбінат» є монополістом з виробництва хліба в Кременчуці. Міський голова Олег Бабаєв вбачає вихід із ситуації в створенні конкуренції серед виробників хліба, тому має намір залучити до продажу хліба «Хлібокомбінат «Кулінічі». Передбачається, що хлібом соціальних сортів із фіксованою ціною Кулінічі торгуватимуть уже із вересня.

25.07.2011
 Власника корпорації «Столиця», яка так і не збудувала Озерний в Кременчуці, оголосили в міжнародний розшук. Як пише газета «КоммерсантЪ-Украина» з посиланням на заступника прокурора Оболонського району Києва Дмитра СИСОЄВА, Валентина ІСАКА керівника корпорації «Столиця» шукають Інтерпол і Європол. За словами Сисоєва, кримінальну справу порушено за привласення майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах. Якщо суд доведе провину Ісака, йому «світить» від 7 до 12 років позбавлення волі. Валентин ІСАК проходить у справі як організатор злочину. Звинувачення також представлено ледь не всім топ-менеджерам корпорації «Столиця». А справа пов`язана з Торговим центром Dream Town в Києві, який Столиця мала звести, гроші начебто взяли, але об’єкт не побудували. Йдеться про привласення понад 600 млн. грн.

25.07.2011
 Цьогоріч Національний Сорочинський ярмарок проходитиме у селі Великі Сорочинці з 16-21 серпня. Організаційний внесок для промислових підприємств-виробників та підприємств громадського харчування становитиме 2 000 гривень, від майстрів народних промислів – 1500 гривень, для приватних підприємців – 1000 гривень. Окрім цього учасникам доведеться сплатити численні збори на оренду та перепустки для транспорту. Дістатися до Сорочинців можна автомобілем через Диканьку, Миргород, Опішню чи Гадяч. Залізничним потягом чи автобусом краще доїхати до Миргороду, а звідти - до Великих Сорочинців рейсовим чи маршрутним автобусом. На час ярмарки кількість транспорту суттєво збільшується, оскільки вводять додаткові тимчасові рейси.

25.07.2011
 В Кременчуці виявили підпільний цех з виробництва шкарпеток. Знайшли таке підприємство податкові міліціонери, повідомили з Кременчуцької ОДПІ. Під час перевірки з’ясувалося, що у власника цеху немає документів ані на реєстрацію підприємства, ані дозволів на виробництво. У «підпільному» цеху було описано обладнання для виготовлення шкарпеток, сировини та залишків готової продукції на загальну суму 157 тис. грн. Також було виявлено бірки, на які нанесений логотип бренду відомого вітчизняного виробника. На даний час проводиться подальша перевірка.

rss