25.07.2013
 Кременчуцька влада хоче забрати частину телевежі приватної телекомпанії «Візит». Відповідний проект рішення вже підготували, і воно буде винесено в якості додаткового питання на сесію міської ради 30 липня. За словами завідувача юридичним відділом Юрія Браташа, підприємство «Укртранснафта», яке свого часу спільно з телекомпанією «Візит» будувало телевізійну вежу в районі вул. Радянської Армії, згодне віддати свою частину в комунальну власність Кременчука. Йдеться про 50% за договором про спільну діяльність з проектування, будівництва і експлуатації телевежі. Зауважимо, що кременчуцька телевізійна вежа була споруджена наприкінці 90-х . ЇЇ висота 226 метрів – і це найвища телеспоруда в регіоні.

25.07.2013
 У Кременчуці збираються реорганізувати ДАІ, але штат розширювати не будуть. Про це на прес-конференції в Державтоінспекції міста заявив начальник обласного управління ДАІ Олександр Штепа. Він додав, що за проектом майбутньої реорганізації буде пряме підпорядкування підрозділів Державтоінспекції з міст і районів безпосередньо управлінню ДАІ області. Зараз йде подвійне підпорядкування - міським органам міліції і управлінню ДАІ області. Реорганізацію потрібна для швидкого реагування на ситуацію на автодорогах.

25.07.2013
 У трьох кременчуцьких школах відкриють дитсадівські групи. Про таке повідомляє telegraf.in.ua з посиланням на керівника міського управління освіти Геннадія Москалика. За його словами, у школах №7 та 9 в Крюкове і №6 на Раківці відкриють групи дитсадочка. «Підселити» до школярів детсадівців планується з 1 жовтня. Крім того, з 1 жовтня планується відкрити чотири додаткові групи в центрі: в дитсадку №5 (колишня приватна школа «Ада») і дитсадку №34 на вулиці Чапаєва.

25.07.2013
 У Кременчуці ще один малюк отруївся відбілювачем. 24 липня у реанімаційне відділення дитячої міської лікарні з діагнозом опік слизової оболонки порожнини рота і стравоходу був доставлений 3-річний малюк. За офіційними даними, дитина отруїлася відбілювачем. Стан здоров'я малюка - важкий. Нагадаємо, 13 липня в реанімацію дитячої лікарні з хімотруєнням потрапив 2-річний малюк. Трохи раніше відбілювачем отруївся 2-річний хлопчик.

rss