25.09.2012
 У Кременчуцькій міськраді з'явилася можливість фіксувати поіменні результати голосування депутатів : допрацьовано технічне забезпечення системи для голосування «Рада». Про це сьогодні на сесії міськради оголосив міський голова Олег Бабаєв Секретар міськради Василь Івко пояснив, що електронна система, змонтована у сесійні залі міського адмінбудинку 6 років тому, і раніше передбачала функцію публічного поіменного голосування. Втім почне використовуватись лише зараз, після відповідного доручення мера міста. Але це стосується лише тих питань, де депутати проголосують за поіменне голосування. Щоправда, на екранах в сесійній залі результати демонструватися не будуть, але їх зможуть отримати в роздрук кожен депутат, ЗМІ або кременчужани в апараті міськради.

25.09.2012
 На Полтавщині двоє депутатів сільради присвоїли більше 1 мільйона гривень. Про це повідомив начальник відділу нагляду за виконанням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції прокуратури області Микола Кармазін. За його даними, йдеться про одне з сіл Шишацького району. Депутати підробили бухгалтерські документи і присвоїли понад 1 мільйон гривень бюджетних коштів. Тепер їм інкримінується скоювання злочинів - заволодіння чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем за попередньою змовою групою осіб у особливо великих розмірах та службовий підлог, що спричинив тяжкі наслідки. Триває досудове слідство. Підозрюваним загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

25.09.2012
 Гриби продовжують «косити» людей. Як повідомили в міському управлінні інспекції Держтехногенбезпеки, напередодні в Третю міськлікарню потрапили ще двоє грибників: 76-річний пенсіонер- мешканець вул. Воровського та 19-річний студент, мешканець вул. 60-річчя Жовтня. Попередній діагноз - отруєння грибами. Обидва грибники знаходяться в реанімації. Їх стан медики оцінюють, як середньої важкості. Досі у також стані і ще одна 19-річна кременчуцька студентка. Дівчина у реанімації із 22 вересня. Із початку вересня, у Кременчуці після споживання грибів на лікарняних ліжках опинилися близько півтора десятка людей. Із них підтверджено отруєння грибами у вісьмох осіб – у інших діагноз під підозрою.

rss