25.10.2012
 47 дітей в цьому році опинилися на лікарняному ліжку в реанімації Кременчуцької дитячої лікарні через гострі отруєння. Як повідомили у міському відділі охорони здоров’я на першому місті у цьому списку випадки отруєнь медикаментами, на другому – побутовою хімією, а на третьому – алкогольні отруєння. У лікарні за цей період опинилися 12 дітей віком від 8 до 13 років, - зауважують медики. У деяких випадках алкоголю було в крові дитини стільки, що й не кожен дорослий витримає. Лікар каже, що стовідсотково винні у тому, що сталося, батьки дітей. Саме їх недогляд призводить до таких нещасть із дітьми.

25.10.2012
 Компанія «КрАЗ Лізинг», що входить до складу ПАО «АвтоКрАЗ», виграла тендер на постачання тролейбусів для Кременчука. Про це повідомив перший віце-мер Кременчука Андрій Погребний. За його словами, тендер проводило комунальне підприємство «Кременчуцьке тролейбусне управління». Розкриття тендерних пропозицій відбулося 22 жовтня. «КрАЗ Лізинг» запропонував найвигідніші умови поставки 13 тролейбусів за 34 млн грн. У суму врахована вартість облігацій, які випустило місто (25 мільйонів гривень), лізингові послуги, страховка. Перший платіж, який місто має відразу сплатити – 4 мільйони гривень. Самі ж облігації мають строк сплати 3 роки під 14 відсотків з оплатою раз на рік. Кременчук отримає 10 простих тролейбусів і три - подвійних. Постачання тролейбусів буде здійснено до кінця року.

25.10.2012
 Олег Бабаєв відправив телеграму до урядових структур з проханням розблоковувати рахунки міськвиконкому в держказначействі і профінансувати незахищені статті витрат. Про це він заявив 25 жовтня, на брифінгу для журналістів. Наразі в держказначействі зависло платежів на більше, ніж 20 млн грн. Усе це незахищені статті бюджету. Абсолютно важка ситуація з будівництва, ремонтам, асфальтуванню доріг, ремонтам лікарень. Не проходять інвестиційні платежі і держсубвенція. Ми подаємо в казначейство платежки і просимо сплатити, але казначейство не пропускає ці витрати, - сказав міський голова. Він також відзначив, що аналогічна ситуація склалася в усій області.

25.10.2012
 У кременчуцьких лікарнях стартувало проведення профілактичних щеплень від ГРВІ та рипу. Про це повідомляє прес-служба міьквиконкому з посиланням на завідувача відділом охорони здоров'я Валерія Литвиненка. Особливо це стосується громадян, що входять в групи ризику : детей старше 6 місяців, дорослих старше 60 років, працівників сфери послуг і побуту, освіти і охорони здоров'я. В той же час Валерій Литвиненко звертає увагу на те, що робити вакцинацію проти грипу можна тільки сертифікованими медичними препаратами, якими на сьогодні є : «Інтанза» (Франція), «Флюарикс» (Німеччина) і «Інфлювак» (Нідерланди).

rss