25.11.2011
 У Кременчуці машина врізалася в житловий будинок. Трагедія сталася в Крюкове у п’ятницю, близько пів на четверту ранку. 21-річний водій, мешканець Садків згорів живцем у 500-му Мерседесі, Е-класу. Перед цим "Mercedes" врізався кам’яну преграду на повороті, перекинвся на дах і знову ж таки врізався у житловий будинок, розташований по вулиці Республіканській, 6. В подальшому ще стався вибух. А потім і пожежа. Будинок - сильно постраждав від вогню. Автівка врізалася у дерев'яну веранду та вибухнула у результаті сильного удару - так пояснюють спеціалісти. Лише за щасливою випадковістю мешканці не постраждали: люди ночували в у протилежній від місця удару частині будинку. У міському відділі ДАІ кажуть, що швидше за все водій не впорався із керуванням машини на великій швидкості – якій саме зараз з’ясовують фахівці. Вже встановлено, що загиблий не є власником цього авто. Напередодні увечері він був в гостях у свого 20-річного одногрупника, сім'ї якого і належав «Мерседес». Хлопці відмітили зустріч, вживаючи спиртне. Коли ж хазяїн задрімав, його товариш без дозволу узяв ключі від вже згаданого автомобіля і поїхав кататися по нічному місту.

25.11.2011
 У Кременчуці планують відкрити хоспис. Є шанс, що він розпочне свою роботу вже наступного року. Хоспис – це медична установа, де хворі люди з прогнозованим несприятливим результатом захворювання отримають гідну турботу і доглядий від спеціалістів. Як повідолмив заступник міського голови із гуманітарних питань Віктор Калашник, хоспис на 25 ліжок буде розміщено при другій міськлікарні в окремій будівлі. Віце-мер каже, що за досвідом організації хоспису він та начальник міськздороввідділу Валерій Литвиненко їздили у Харків. Там заклад було влаштовано за рахунок англійських інвесторів. Питання залучення інвесторів вивчають і у Кременчуці. Проте, у будь-якому випадку, перебування у хосписі для важкохворих кременчужан буде безплатним.

25.11.2011
 У Кременчуці продадуть 16 приміщень комунальної власності міста. Міська рада має затвердити перелік об'єктів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Кременчука та підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні. У переліку 16 нежитлових приміщень площею від 13 до 403 кв.м. у різних районах міста. В проекті рішення сказано, що у разі, якщо приміщення не будуть продані на першому аукціоні, їх початкова вартість на другому аукціоні зменшується на 30% до початку торгів.

rss