25.12.2012
 З кременчуцьких вулиць автівки прибиратимуть евакуатором. У разі парковку у неустановленому місці, чи у випадку порушень правил паркування у Кременчуці, водії можуть не побачити свою автівку у тому місці, де залишили. Рішення про евакуацію автомобілів з вулиць Кременчука прийняли депутати міськради на засіданні сесії 25 грудня. Як пояснив місьий голова Олег Бабаєв, при розробці положення про евакуацію врахували досвід Львівської міської ради. У міськвиконкомі також додали, що, прибирати автівки евакуатором будуть у тому разі, коли вони заважатимуть роботі снігоприбиральної техніки. Про те куди направлятимуть автівки, та у скільки водіям обійдеться послуги евакуатора обіцяють повідомити пізніше.

25.12.2012
 На Полтавщині конкурс на швидке поїдання бананів ледь не обернувся на трагедію. 22 грудня 19-річна дівчина, мешканка Гребінки, з'їла банан і ледь не вдавилася ним насмерть. Її у непритомному стані госпіталізували до Гребінківської ЦРЛ прямо з вечірки. Лікарі швидко встановили діагноз – асфіксія. Як з’ясували працівники міліції, що прибули на місце події, під час вечірки в одному з кафе дівчина взяла участь у конкурсі, умовою якого було за короткий час з’їсти банан. Під час таких собі змагань дівчина вдавилася бананом, внаслідок чого їй стало зле. Наразі постраждала перебуває на лікуванні в Полтаві.

25.12.2012
 Прокуратура Полтави ініціювала звільнення начальника одного з районних відділів Полтавського міського управління УМВС України в області. Розглянувши протокол про корупцію, суд притягнув його до адміністративної відповідальності. Винність правоохоронця підтвердилася і в апеляційному суді. Як повідомили в обласній прокуратурі, упродовж липня 2011 р. - березня 2012 р. в підпорядкуванні правоохоронця працювала його дружина, якій він особисто виписував щомісячні премії. На це відреагувала прокуратура За словами прокурора Полтави Андрія Стойки, за результатами розгляду цього документу, главу райвідділу міліції звільнили. Крім того, за безконтрольність, яка сприяла здійсненню корупційного правопорушення, до адміністративної відповідальності притягнули ще п'ять посадовців.

25.12.2012
 З 2013 року підвищується єдиний податок і плата за торговий патент для підприємців першої і другої груп. Причина — ріст мінімальної зарплати, до якої «прив'язали» єдиний податок і єдиний соціальний внесок. Так, з 1 січня підприємці першої і другої груп повинні платити 114,70 грн. і 229,40 грн. відповідно. Розмір ставки єдиного податку обчислюють з мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня поточного року: для підприємців першої групи — 10 %, другої групи — 20 %. Нагадаємо, з 1 січня 2013 року мінімальна зарплата складе 1147 грн.

rss