26.02.2013
 Сесії Кременчуцької міськради тепер відкриватимуть хором. Йдеться про «живе» виконання Гімну України хором муніципального ансамблю пісні і танцю «Славутич» міського Палацу культури. 26 лютого вперше в історії Кременчуці Гімн України лунав не з динаміків, а був у «живому» виконанням. На балконі великої зали засідань розмістився ансамбль «Славутич» у народному вбранні. Щоправда, більшість депутатів міськради мовчки стояли під звуки Гімну. Допомагали артистам лише деякі депутати. Пізніше міський голова Олег Бабаєв повідомив, що надалі хор запрошуватимуть в стіни сесійної зали на відкриття кожної першої сесії року.

26.02.2013
 Сніг, що зійшов, оголив не лише ями на дорогах, а й величезні купи сміття. Особливо це стосується приватного сектору в Кременчуці. У міськвиконкомі сумним лідером за кількістю стихійних сміттєзвалищ назвали селище Лашки. Загалом по місту працівниками відділу благоустрою уже складено 10 протоколів за неналежне прибирання території на суму близько 10 тис грн. Про це повідомив начальник відділу Сергій Гарифов. Начальник УЖКГ Сергій Ярош додав, що Комунтранс уже готує техніку до весняного прибирання, а з 18 березня в місті буде оголошено традиційний 2-місячник чистоти. Загальноміський суботник цієї весни заплановано провести 20 квітня.

26.02.2013
 У наших випускників найліпші результати по ЗНО серед кількох областей регіону. Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти підвів підсумки результатів тестування, які були проведені протягом 5 років. Як повідомив начальник Кременчуцького управління освіти Геннадій Москалик, визначили 10 шкіл Полтавщини, які мають найкращі результати. В Кременчуці це 4 навчальні заклади – ліцей №4, гімназія №5, школа №9 та ліцей для обдарованих дітей «Ерудит». Високий рівень знань кременчуцьких школярів, за даними Геннадія Москалика, підтверджують і підсумки конкурсів Малої Академії наук України. Кременчук – безсумнівний лідер. Наші учні отримали 90 призових місць, тоді як Полтава лише 71.

26.02.2013
 У школах Кременчука запроваджують електронний щоденник. За інформацією начальника міського управління освіти Геннадія Москалика, п’ять кременчуцьких шкіл вже почали запроваджувати електронний щоденник. Йдеться про ліцей № 4, СШ № 10, ліцей № 11, ЗОШ № 17, колегіум № 25. Планується, що з початку нового навчального року до цього проекту приєднаються й інші. Електронний щоденник допомагає батькам контролювати своїх дітей - якщо дитина прогуляла уроки у школі, то вже увечері цього ж дня батьки отримають інформацію про це на свою електронну пошту.

rss