26.03.2013
 Прокуратура вважає, що в Кременчуці не дотримуються права та інтереси дітей-інвалідів. Про це повідомили кременчуцькі прокурори після проведення відповідних перевірок. Так, перевірка управління праці і соціального захисту населення виявила там порушення вимог законодавства відносно забезпечення технічними і іншими засобами реабілітації дітей-інвалідів. В ході ревізії прокуратура встановила, що в медичних закладах порушують ці вимоги також . А в школах міста не дотримується належне індивідуальне навчання для таких дітей. За результатами перевірки, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 10 посадовців.

26.03.2013
 Кабмін згадав про Крюківські потяги. Та доручив до 2015 року закупити 4 швидкісні пасажирські електропоїзди у Крюківського вагонобудівного заводу. Це передбачено Програмою активізації розвитку економіки України на 2013-2014 рр., яку уряд затвердив постановою 27 лютого. Загальний прогнозований обсяг фінансування закупівлі складає 800 млн. грн., який розбитий порівну на 2013-ій і 2014 рр. Однак, програмою не передбачено виділення на ці цілі коштів державного і місцевого бюджетів. Гроші планується залучити за рахунок інших джерел, у тому числі коштів, що залучаються під державні гарантії.

26.03.2013
 У Кременчуці 4-5 квітня пройде щорічна акція «Зелена Толока», участь в якій візьмуть усі школи міста. Таку інформацію повідомили, на нараді керівників навчальних закладів. 4 квітня, школи Молодіжного прибиратимуть парк імені Воїнів Інтернаціоналістів. Школи інших районів візьмуться за прибирання 5 квітня, в парку Придніпровський. Планується, що кожен школяр наведе лад на території не менше 4- х квадратних метрів. Учасників Зеленої толоки обіцяють забезпечити рукавичками та сміттєвими пакетами. Інший інвентар – наприклад, граблі, школярам доведеться принести із собою. Після завершення прибирання, юних трудівників нагодують смачною кашею.

rss