26.04.2012
 Кременчуцька податкова нагадує, що 1 травня – останній день подання декларації про доходи. У зв’язку із цим ОДПІ подовжила свій графік роботи. Робочий день податківців триває тепер з 9-ої ранку і до 8-ої вечора. Причому без перерви на обід і практично без вихідних: 29 і 30 квітня графік роботи із 9-ї до 15-ї. Ще раз зауважимо, що такий подовжений графік роботи пов’язаний із тим, що податківці приймають декларації про доходи.

26.04.2012
 В Кременчуці повільно, але впевнено росте безробіття. Станом на 1 квітня у Кременчуцькому міськрайонному центрі зайнятості зареєстровано 2 тис. 300 шукачів роботи. За офіційними даними це на понад 4% більше, ніж було на обліку у березні цього року. Проте, якщо порівнювати з аналогічним періодом минулого року, то кількість безробітних у нашому регіоні зменшилося на понад 19%. – стверджують на біржі праці. Більше половини серед офіційних безробітних – кременчужанки працездатного віку. Велика частина із кількості офіційно зареєстрованих шукачів роботи – це молодь віком до 35 років. При цьому у Центру зайнятості є лише одна вакансія на трьох чоловік.

26.04.2012
 Кременчужанам обіцяють влаштувати «Весняну феєрію». Так називається свято, яке влаштовує влада Крюківського району. Як повідомила прес-служба міськвиконкому, родзинкою свята стане відкриття фонтану біля заводу «Кредмаш». Окрім цього, кременчужани та гості міста зможуть побачити виступи творчих колективів ПК «Кредмаш», дитячо-розважальну програму, взяти участь спортивних конкурсах та розіграші лотерей. «Весняна феєрія» відбудеться 27 квітня. Початок видовища о 17.00 год.

26.04.2012
 Президентом Київської будівельної компанії став депутат Кременчуцької міськради. ХК "Київміськбуд" звільнила Михайла Голицу з посади голови правління — президента компанії у зв’язку із уходом в політику. Пан Голиця, за його власними словами братиме участь у виборах до Верховної Ради за мажоритарним округом. Натомість новим керівником «Київміськбуду» призначено колишнього заступника міністра оборони, депутата міськради Кременчука 40-річного Ігоря Кушніра. Нагадаємо, відомий у Кременчуці бізнесмен Ігор Кушнір до лютого цього року працював заступником міністра оборони. 6 квітня цього ж року був призначений членом правління холдингу "Київміськбуд".

rss