26.04.2013
 На першотравень кременчуцькі бюджетники будуть із грошима. У понеділок-вівторок (29-30 квітня) усі бюджетники Кременчука отримають зарплату. Про це повідомив затупник міського голови із гуманітарних питань Віктор Калашник. Для виплати заробітної плати бюджетникам місто планує взяти у борг гроші у держави в розмірі 17,5 мільйонів гривень. За словами віце-мера, документи на отримання позики вже майже готові.

26.04.2013
 У Кременчуці майже 3 тис. безробітних. Така інформація від Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості. Зокрема, у І кварталі цього року перебувало на обліку 2984 безробітних. Протягом цього періоду на вільні та новостворені робочі місця фактично працевлаштовано 202 кременчужанина , на тимчасові роботи направлено 10 безробітних. У центрі зайнятості також відзвітували, за перші три місяці цього року, у Кременчуці створено понад 1300 робочих місця, в тому числі за рахунок реєстрації фізичних осіб – підприємців – 254 робочих місця .

26.04.2013
 А ось середня зарплата в Кременчуці сягнула 3386 грн. Про це повідомляє міське управління статистики. Це в тричі перевищує рівень мінімальної заробітної плати, що діє на сьогодні у розмірі 1134 грн. В той же час збільшилася заборгованість по зарплаті працівникам економічно активних підприємств. Станом на 1 березня зарплатні борги сягнули 1,4 млн.грн. А понад 20% усього боргу утворилося на економічно активних підприємствах. Заборгованість працівникам таких підприємств тільки в лютому збільшилася майже у п’ять разів.

26.04.2013
 Міліція просить кременчужан повідомляти про факти вандалізму на кладовищах. Як повідомляє прес-служба міського управління міліції, останнім часом до них звернулися вже де-кілька чоловік зі скаргами, що на могилах їх родичів побували вандали. В основному страждає Староревівське кладовище - вандали тягнуть звідти металеві вироби, щоб здати на металобрухт. Оскільки перед Великоднем багато кременчужане відвідують місця поховання близьких, то міліція просить повідомляти про усі виявлені факти вандалізму на міських цвинтарях.

rss