26.05.2011
 Чотири кременчуцьких підприємства змагатимуться за кращі місця в рейтингу «100 кращих товарів України». Як повідомляють з підприємства «Полтавастандартметрологія», це приватне підприємство «Суворов», що виготовляє кондитерські вироби, сільгосппідприємсмтво «Садки», яке випускає олію, Кременчуцький автоскладальний завод і Кременчукм’ясо. Останнє представить на конкурсі 4 види своєї продукції. Загалом у Всеукраїнському конкурсі збираються взяти участь понад 20 підприємств з Полтавщини. Серед учасників - «Пирятинський сирзавод», «Лубенський молочний завод», «Миргородський завод мінеральних вод» та інші.

26.05.2011
 В службі «1563» підтверджують, що скарги на сморід у повітрі надходять від кременчужан нерідко. Лише протягом минулих вихідних їх було з десяток. Скаржились мешканці Молодіжного і нагірної частини на задушливий запах, немов десь горить гума. В СЕС кажуть: перевищень гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин у повітрі не було. А причиною появи запаху може бути не аварія на якомусь підприємстві, а сумарний вплив природних факторів - висока тем-ра повітря, відсутність вітру чи нагрівання асфальту.

26.05.2011
 В Кременчуці планують створити оперативну групу реагування на забруднення повітря. Як повідомив заввідділом екології Геннадій Демьохін, група складатиметься з фахівці-екологів та санітарних лікарів. І реагуватиме вона на сигнали про неприємний запах у повітрі. Але тільки у разі якщо, служба контролю за оперативною обстановкою «1563» зафіксує більше 5-ти скарг протягом доби. Фахівці будуть виїжджати на місце, проводити вимірювання і шукати винних у забрудненні. Втім, поки що, це - тільки проект. Його можна буде втілити в життя лише після придбання спецлабораторії на колесах. Геннадій Демьохін повідомив, що договір на придбання такої лабораторії на базі автомобіля Форд-транзит буде підписано на початку червня, а далі все залежатиме від швидкості проплати.

26.05.2011
 Молодіжний залишиться без гарячої води раніше, ніж центр. А нагірна частина – без води сидітиме довше. Про зміни в графіку планових відключень гарячої води повідомив заступник міського голови Валерій Медведовський. За його словами, у нагірній частині міста виявили кілька аварійних ділянок трубопроводів, тому ремонт продовжать ще на 10 днів. Гаряча вода в нагірній частині з’явиться 11 червня. А вже із 31 травня гаряче водопостачання припинять на Молодіжному. Ремонт в тому районі триватиме до 3 липня. Молодіжний вирішено відключити раніше, бо для ремонту труб у центрі не встигли отримати обладнання. А ось в центрі гарячої води тепер не буде із 4 липня і майже до кінця літа.

26.05.2011
 В Кременчуці згорів магазин феєрверків. Серйозно постраждала жінка. Сигнал оперативники отримали 26 травня близько 12.50 після того, як спрацювала пожежна сигналізація в магазині «Магія феєрверків» , що по Московській. Потім пролунав потужний вибух, який чув ледь не весь мікрорайон. Від вибуху стіна одноповерхової будівлі обрушилася практично повністю і вогонь став інтенсивнішим. Періодично лунали вибухи піротехнічної продукції, яка знаходилася в магазині. Аж раптом рятувальники почули крики. У порожнечі, яка утворилася під завалами будинку, перебувала жінка. Її змогли витягти за допомогою спецтехніки. Що спричинило пожежу, на разі встановлюють експерти, але однією з версій називають необережне поводження з вогнем самого власника магазину.

rss