26.06.2012
 Міліція просить кожного бізнесмена узяти на літо опіку над дитиною з малозабезпеченої родини. Таке звернення з'явилося на офіційному сайті Полтавського обласного управління МВС України . Завершили роботу пришкільні табори, і діти з малозабезпечених сімей до осені будуть представлені самі собі. Продовжити організований відпочинок вони не можуть через відсутність грошей у батьків. Міліціонери звертаються до небайдужих до дитячої долі бізнесменів і меценатів з проханням узяти під опіку на літні канікули хоч би по одній дитині із малозабезпечених родин, і таким чином залучити до спорту і здорового способу життя.

26.06.2012
 Кременчуцьким бюджетникам вчасно виплатять зарплати та відпускні, але «влізуть у борги». Міська влада за для цього візьме позику. Відповідне рішення було прийняте 26 червня на сесії міськради. В той же час фінансисти відзначили, що ця позика є короткотерміновою, і тому після здійснення усіх виплат усі бюджетні надходження підуть на її погашення. І знову варто очікувти дефіциту коштів у міській скарбниці.

26.06.2012
 У кремечуцьких перевізників новий куратор. Питання перевезення у громадському транспорті тепер передані у повноваження заступника міського голови із питань Житлово-комунального господарства Валерія Медведовського. Попередній куратор - віце-мер Володимир Тараторін – пояснив, що поступився обов'язками на користь колеги через надмірну завантаженість питанням будівництва нового мостового переходу. Тараторін додає, що постійно перебуває у відрядженнях, а питання транспорту вимагають оперативного втручання та постійного контролю. Логічно, що цю галузь буде курирувати заступник мера з ЖКГ ще й тому, що транспорт тісно пов'язаний із комунальним господарством.

26.06.2012
 У Кременчуці хлопець «приміряв» кастет, але зняти не зміг. Після "примірки" пальці у хлопця настільки розпухли, що зняти кастет самотужки він не зміг і звернувся до лікарні. Медпрацівники, оцінивши критичний стан руки пацієнта, звернулись по допомогу до МНСників. Рятувальникам довелося застосувати спеціальну техніку, щоб звільнити кінцівку із пастки. Правоохоронцям хлопець пояснив , що кастет я зберігав для самозахисту. За призначенням його раніше ніколи не використовував. Вранці вирішив приміряти , чи підходить до руки. Та коли надів, зрозумів, що зняти його самостійно не вдасться. Усвідомлюючи що на його руці холодна зброя, парубок до самого вечора намагався зняти той горезвісний кастет своїми силами. А коли пальці почали німіти та пухнути, не витримав та поїхав до лікарні". Наразі хлопець лікує руку і вивчає Карний кодекс.

rss