26.07.2013
 Міська влада Кременчука хоче закривати залізничні шляхи в центрі міста. Завідувач юридичним відділом міськвиконкому Юрій Браташ запропонував в якості рішення проблеми з рухом потягів по місту укласти з кар'єром «Кварц» договори сервітута, за якими підприємству дадуть в користування землю під залізничними переїздами. Це, за словами юриста, дозволить міськвиконкому обмежити користування переїздами. Зокрема - встановити графік руху потягів. У заборонений час, в'їзд на переїзд для потягу буде закритий переносною огорожею. Водночас, директор підприємства «Кварц» Геннадій Федотов заявив, що перекривати залізницю - незаконно.

26.07.2013
 У Кременчуці планують відкрити денний стаціонар для дітей-інвалідів. Передбачається, що у цій групі перебуватимуть близько 10 дітей. Умови навчання та виховання у денному стаціонарі будуть наближені до дитсадівських, повідомив заступник міського голови Віктор Калашник. З вихованцями займатимуться фахівці, також вони там харчуватимуться та спатимуть вдень. Водночас, у батьків дітей інвалідів вивільниться час і вони зможуть працевлаштуватися. «Згідно з розрахунками, на створення умов денного стаціонару потрібно 280 тисяч гривень», - наголосив віце-мер.

26.07.2013
 Цього року в Кременчуці не буде шкільного базару. Місто не має такої потреби. Про це повідомила начальник міського управління торгівлі Людмила Жорняк . За її словами, у всіх супермаркетах та магазинах вже є «куточки школяра». Нагадаємо, що шкільних базарів у Кременчуці не влаштовують вже кілька років поспіль.

rss