26.09.2011
 Осінні канікули в Кременчуці можуть продовжити до двох тижнів. Про такй ймовірність каже начальник міського управління освіти Геннадій Москалик. Втім, як він додав, поки що, це лише рекомендація міністерства освіти, яка поширюється на всі українські школи. Канікули восени хочуть зробити такими тривалими суто з економічних міркувань. Освіті на вистачає грошей на опалення, а доплатити з міського бюджету теж не можна. Водночас, двотижневі канікули дозволять почати опалювальний сезон у школах пізніше, а отже зекономити кошти. За словами Геннадія Москалика, осінні канікули міносвіти пропонує провести з 15-го жовтня і практично до кінця місяця. Втім, питання ще у стадії розгляду.

26.09.2011
 Кременчуцькій владі не вдається стягнути з Амстору заборгований внесок на розвиток інфраструктури. Попри рішення суду, прийняте на користь Кременчуцької міськради, компанія знаходить юридичні «лазівки» і уникає сплати боргу. А сума заборгованого внеску складає понад 3 млн. грн. Офіційно заборгувала гроші в інфраструктуру фірма Амстор-М, яка вела будівництво і здавала в експлуатацію супермаркет. Але основну діяльність веде, а тому і фінансовими потоками розпоряджається фірма Амстор. Довести з’язок між двома фірмами тепер нова задача юристів, каже міський голова Олег Бабаєв.

26.09.2011
 Кременчуцькі бармени встановили рекорд України. Вони приготували 50 коктейлів за 5 цілих 94 сотих секунди. Рекорд присвячено 440-річчю міста Кременчука. Причому усе підтверджено офіційно. Досягнення засвідчив експерт Національного агенства Книги рекордів України Віталій Зорін.

26.09.2011
 Художники пишуть картини з Кременчука. Одразу три виставки, присвячені нашому місту, відкриваються 27 вересня в Кременчуцькій художній галереї. «Тобі мій Кременчук», так назвали свою виставку 17 кременчуцьких митців, які представили на виставці близько 60 пейзажів наймальовничих куточків міста. Розвиток міста від минулого до сьогодення покажуть у своїх роботах молоді художники з різних міст. І міні-виставку, теж присвячену Кременчуку, представлять вихованці художньої школи. Всі три виставки відкриються о 13-тій годині в галереї по Коцюбинського,4.

rss