26.09.2012
 Кременчуцька влада пообіцяла чемпіонам Паралимпиади-2012 квартири. Принаймні таку обіцянку дав міський голова Олег Бабаєв під час зустрічі із Андрієм Голивцем і Єгором Дементьевим. Також паралимпийцям на сесії міськради, яка відбудеться 30 жовтня, збираються вручити по 10 тис. грн., а також нагородити орденами "За заслуги перед містом". Їх тренери за виховання чемпіонів отримають по 5 тис грн. Спортсмени до речі, вже розповіли, що 17 вересня Президент нагородив їх орденами "За заслуги" ІІІ ступненя, а їх тренерам було присвоєно звання Заслужених працівників фізичної культури і спорту. Щоправда, грошової винагороди призери від держави поки не отримали.

26.09.2012
 Рядовим міліціонерам підняли зарплату. Підвищенні оклади правоохоронці отримають вже у жовтні, як зарплату за вересень. Як повідомляє прес-служба Полтавського обласного управління міліції, з 1 вересня працівникам міліції нижньої ланки платитимуть на 200 гривен більше. Гроші знайшли за рахунок перерозподілу коштів, які раніше передбачалися на виплату грошової допомоги правоохоронцям при звільненні на пенсію. Останнє підвищення зарплати працівникам міліції нижчої ланки проводилося 1 лютого цього року. Тоді дохід рядового міліціонера складав 1,6 тис грн. в місяць.

26.09.2012
 У Кременчуці створять ландшафтний заказник «Кагамлицький». Депутати Кременчуцької міської ради прийняли відповідне рішення. Таким чином вони хочуть зберегти та відтворити природний комплекс вздовж річки Сухий Кагамлик, - повідомляє прес-служба міської ради. Територія проектованого заказника загальною площею понад 25 із половиною га розташована в Автозаводському районі міста і охоплює заплаву річки Сухий Кагамлик та на лівому березі парк «Воїнів інтернаціоналістів». У міськраді пояснюють, що створення ландшафтного заказника «Кагамлицький», сприятиме формуванню структури локальної екомережі м. Кременчука, Кременчуцького району і регіональної екомережі Полтавської області. На території ландшафтного заказника буде заборонено руйнацію ландшафту ( видобуток піску), проїзд по території, випалювання, забруднення побутовими відходами. Однак, дозволятиметься рибна ловля та відпочинок.

26.09.2012
 Канікули в школах почнуться 25 жовтня. Такі терміни осінніх канікул рекомендовані через вибори у Верховну Раду. Кременчуцьке Міське управління освіти отримало лист з Міносвіти, в якому пропонується відправити школярів на осінні канікули з 25 жовтня по 31 жовтня включно, тобто з четверга по четвер. Про це повідомив начальник МІСЬКВНО Геннадій Москалик. У Миносваіти також додали, що не лише парламентські вибори стали причиною перенесення осінніх канікул, а й необіхність, «уникнути ускладнення епідеміологічної ситуації в дитячих коллективах».

rss