26.11.2012
 КП «Теплоенерго» просить кременчужан погасити або реструктуризувати борги Заборгованість споживачів ставить під загрозу надійність теплопостачання, відзначають на підприємстві. Із понад 13 млн грн. боргу – велику частину винне населення: понад 9 млн 240 тис. грн. Така ситуація «ставить під загрозу процес теплопостачання в цілому, оскільки він залежить від лімітів на газ», - сказано в прес-релізі комунального підприємства. Крім того, керівництво «Теплоенерго» заявляє, що готове піти назустріч кожному із споживачів, незалежно від суми боргу. Для цього існує система реструктуризації, - відзначив директор Дмитро Питулько. Для того, щоб написати заяву на реструктуризацію і скласти графік погашення боргів, треба звернутися у відділ збуту КП «Теплоенерго» за телефоном 2-42-67.

26.11.2012
 Народні депутати від Кременчука написали заявиу про вступ до фракції Партії регіонів в новому парламенті. Про це повідомляє сайт «Экономические известия». В той же час, інтернет-видання відзначають що усі мажоритарники вже написали заяви про вступ у фракцію регіоналів. Про таке заявив заступник голови парламентської фракції Партії регіонів Михайло Чечетов, якого цитує Комсомольська правда в Україні. І в цьому списку виявилися і два народні депутати від Кременчука — Юрій Шаповалов і Костянтин Жеваго. Заяву написали також і інші самовисуванці від Полтавської області (Володимир Пилипенко — округ №148 і Олег Кулинич — округ №147).

26.11.2012
 У Кременчуці працюють 70 офісів Святого Миколая. Волонтери вже розпочали збирати подарунки для дітей з притулків та малозабезпечених сімей. Як повідомили організатори, цьогорічна благодійна акція «Святий Миколай — дітям» триватиме до 25 грудня. На сьогодні офіси Святого Миколая створені у 42 навчальних закладах міста та в 28 клубах за місцем проживання, тобто, кожен кременчужанин може знайти такий офіс на своєму мікрорайоні. Більш детально про місце розташування клубів можна дізнатися в центральному офісі акції за телефоном 3-01-91. З 11 по 15 грудня у магазинах міста, які приєдналися до акції, серед покупців та відвідувачів проводитиметься збір подарунків помічниками Святого Миколая.

rss