26.12.2011
 В Кременчуці відкрили онковідідлення на млн. доларів. Онковідділення у першій міській лікарні розраховано на 50 ліжок, має дві сучасні операційні, затишні палати із телевізором і цілу низку сучасного обладнання без якого було б не можливо надання кваліфікованої допомоги онкохворим людям. У відділенні планується виконувати усі види онкооперацій не лише пацієнтам –кременчужнам, а й машканцям навколишніх районів області. За словами заступника міського голови Віктора Калашника, нове онковідділення вартує близько млн доларів. Причому левова частка грошей – це благодійна допомога. Зокрема, 5 млн грн – допомога кременчуцького сталеливарного заводу, півмільйона гривень надав Комсомольський ГЗК на устаткування. Побутову техніку, кухонні меблі, спеціальні ліжка та медикаменти передала німецькі благодійники – добродійна організація імені Марії Ейшендорф, 2 млн грн виділив обласний бюджет. Перших пацієнтів в Кременчуці онковідділення почне приймати вже у новому році.

26.12.2011
 Міський голова Кременчука визнав, що поки що влада програла боротьбу із стихійною торгівлею. Нелегальну торгівлю не вдається поки що навіть взяти під контроль, не зважаючі на постійні рейди. Розігінані контролерами стіхійники за кілька годин повертаються на «улюблені» ними місця. Олег Бабаев вважає, що викорінити стихійну торгівлю в місті можна іншими методами. Серед яких, наприклад, конфіскація товару. Але цього не дозволяє міській владі прокуратура. Та й зі зберіганням конфіскату є проблеми. Поки що у міськвиконкомі вирішили у черговий раз зібрати нараду з представниками контролюючих служб і обговорити питання ліквідації стихійної торгівлі.

26.12.2011
 Кременчук завершує рік без грипу. Як повідомив завідувач міським відділом охорони здоров’я Валерій Литивиненко, цього року епідемії грипу в нашому місті не буде. Показник захворюваності набагато нижчий, ніж торік. Наразі зареєстровано лише 834 випадки Тоді як у цей же період минулого року було більше двох тисяч хворих. Вцілому, за офіційноми даними на Полтавщині показник захворюваності населення на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції нижче епідпорогового рівня на понад 45%. А серед захворілих найбільше дітей шкільного віку. Але прийдешні зимові канікули мають значно поліпшити ситуацію, - вважають медики.

rss