26.12.2012
 В 3-ій міській лікарні урочисто відкрили відділення інтенсивної терапії і реанімації. Тепер в місті є ще одно відділення європейського рівня. Окрім сучасного і якісного ремонту відділення інтенсивної терапії і операційну (хірургічний блок) оснастили сучасним обладнанням, його замінили на 90%. Окрім устаткування закупили навіть форму для медперсоналу. Якщо раніше реанімація лікарні була розрахована на 6 ліжок, то тепер їх 12, істотно розширили також і площу відділення. У новому відділенні навіть є так звана президентська палата — окремо обладнана кімната з усім необхідним. Медики пояснили, що наявність окремої VIР -палати - вимога міністерства, цього вимагає також протокол. Реконструкція відділення інтенсивної терапії і реанімації обійшлася майже в 10 мільйонів гривень, з них 3,6 млн витратили на нове обладнання.

26.12.2012
 А ось будівельникам, які ремонтували відділення інтенсивної терапії і реанімації в третій міськлікарні, досі не заплатили за зроблену роботу. Не повністю розрахувалися і за поставлене обладнання. Про це повідомив міський голова Кременчука Олег Бабаев. За його словами, причина затримок — завислі в Держказначействі гроші. Сума боргу — близько 4 мільйонів, з них 2 — за устаткування і ще близько 2 — за виконані роботи. Бабаєв також відзначив, що ці гроші не пропадуть, вони залишаться і наступного року. Але також висловив надію, що перерахують їх все-таки цього року.

26.12.2012
 Кременчуцька станція швидкої медичної допомоги припинить своє існування, а на її базі буде створено підстанцію Центру первинної медико-санітарної допомоги, розташованого в Полтаві. міськрада прийняла рішення щодо передачі міської станції швидкої медичної допомоги з комунальної власності міста у спільну власність територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області, як того вимагала обласна влада. Тепер кременчуцька «швидка» обслуговуватиме не лише мешканців Кременчука, а й Кременчуцький, Кобеляцький, Глобинський, Козельщанський райони та місто Комсомольськ. Проте фінансування «швидкої» буде не з міського бюджету, а з обласного.

rss