27.02.2012
 У Кременчуці у 8-класницю стріляли прямо на подвір’ї школи. До чергової частини Автозаводського райвідділу міліції, надійшло повідомлення із міської дитячої лікарні про те, що до них звернулася мати 15 річної дівчинки, яка розповіла що у її дитини травма правого стегна. За попередньою оцінкою фахівців отримане ушкодження спричинено пострілом із пневматичного пістолету, повідомили у прес-службі обласної міліції. Як з’ясували правоохоронці, котрі негайно після отримання інформації розпочали перевірку факту, поранення школярка отримала близько 11 години на подвір’ї школи, під час прогулянки на перерві. Вдома мати, помітивши великий синець на нозі доньки, вирішила про всяк випадок звернутись до лікарні, аби уникнути ускладнень. Зі слів дівчини у «снайпера» грався невідомий хлопець, якого вона бачила на території навчального закладу вперше. Наразі триває перевірка та з'ясовуються обставини травмування школярки.

27.02.2012
 Кременчуцька влада відзначила першого іноземця «За заслуги перед містом». Однойменну нагороду вручили президенту німецького добродійного фонду допомоги Східній Європі імені «Святої Марії Ейшендорф» Йозефа Куберека. Таке рішення наприкінці січня ухвалила міська рада за постійну і головне потрібну гуманітарну допомогу 1-ій, 2 та 3-ій лікарням Кременчук, а також госпіталю для учасників війни. До речі, із госпіталем добродійна організація «Святої Марії Ейшендорф» співпрацює вже вісім років. А як розповів Йозеф Куберек, за роки роботи організації було передано в Україну, Румунію, Польщу, Литву 1600 тонн гуманітарних вантажів. З них 59 хур в'їхало в Україну, 11 з них - в Кременчук. Зауважимо, що Йозеф Куберек став першим іноземцем, який отримав цю нагороду від влади міста.

27.02.2012
 Кременчук засадять квітами, щоб місто докорінно змінилося. Принаймні так хоче міський голова Олег Бабаєв, повідомляє сайт telegraf.in.ua. За даними інтернет-видання, з мільйона гривень, що виділений із міського бюджету на закупівлю та висадку навесні зелених насаджень, левова частка буде спрямована на квіти. Мер запевняє, що витрата грошей буде під його жорстким контролем. Також він повідомив, що навесні місто закупить різну квіткову розсаду. Планують висаджувати багаторічні квіти – передусім троянди. Крім того в цій сумі закладена і висадка дерев і кущів, - відзначив Олег Бабаєв. Закупівлею посадкового матеріалу займатиметься комунальне підприємство «Благоустрій Кременчука». Нагадаємо, торік з міського екологічного фонду для закупівлі зелених насаджень було виділено 300 тис грн.

27.02.2012
 Асоціація сприяння міжнародному бізнесу і розвитку за підтримки Посольства Республіки Індонезія в Україні оголошує про старт вікторини з історії, географії, культурі та економіці Республіки Індонезія. Вікторина стартує 10 березня і триватиме по 10 квітня. У вікторині можуть брати участь молодь у віці від 10 до 21 року, яка навчається у вищих учбових закладах, школах, ліцеях і гімназіях України. Відповіді на поставлені запитання мають бути естетично оформлені у вигляді рефератів українською або російською мовами. Посольство Республіки Індонезія в Україні нагороджує переможців спеціальними дипломами і цінними подарунками. Питання вікторини можна дізнатися на сайті АСМБР.

rss