27.02.2013
 Школу-садок відкриють, можливо, 1 версня. Принаймні на це сподівається міський голова Кременчука Олег Бабаєв. На брифінгу для журналістів мер обережно зазначив, має надію, що маленькі кременчужани сядуть за парти і прийдуть у групи нової школи-садочка у 278 кварталі саме восени цього року. За його словами, на заверешення будівництва та ремонту об’єкта потрібно на сьогодні ще близько 8 млн грн. Ці гроші мер, знову таки сподівається «витягти» з державної субвенції, яка надається на всю Полтавщину. Зауважимо, що на сьогодні Полтавській області виділено 71 млн грн. в якості державних субвенцій.

27.02.2013
 Кременчук готується до початку сезонної торгівлі. На сайті міськради опублікували проект регуляторного акту про сезонну торгівлю, до якого внесли деякі пропозиції, подані раніше підприємцями. Стосується цей місцевий закон, за уточненням начальника управління торгівлі і підприємництва Людмили Жорняк, сезонної торгівлі у святкові дні і розміщення літніх майданчиків та вуличних кафе біля ресторанів. Обговорення проекту триватиме до середини березня, а на початку квітня документ буде винесено на обговорення уже депутатів міськради. Чиновники чекають від підприємців пропозицій.

27.02.2013
 Кременчужани гулятимуть Масницю разом з податковою. 17 березня в парку «Придніпровський» пройде традиційне гуляння — зустріч Масниці, яка символізує проводи зими і зустріч весни. Як повідомляє telegraf.in.ua, цього року, за інформацією відділу культури, свято проведуть разом з Кременчуцькою податковою інспекцією, яка в цей час проводитиме акцію «Заплатив податки, — спи спокійно». Планується провести флеш-моб, а також почастувати платників податків дармовим чаєм і кавою. Час початку заходу ще уточнюється.

27.02.2013
 В Кременчуці збираються закрити ще одну школу. Кременчуцька міськрада ліквідувала 14-ту загальноосвітню школу. За прийнятим під час сесії рішенням, Кременчуцька школа №14 приєднується до школи №20, куди й перейшла більша частина учнів. Відразу після сесії міський голова Олег Бабаєв відповідаючі на запитання журналістів, заявив, що ймовірно, останні дні доживає і ще одна кременчуцька школа №13, розташована на вулиці Красіна. За словами мера попередньо у приміщенні 13-ї школи можуть розміститися Автозаводський та Крюківський районні суди.

rss