27.03.2012
 У Кременчуці з квітня в парках і скверах запрацює безплатний WI-FI-Інтернет. Про це на сесії міськради повідомив глава фракції "Рідне місто" Юрій Гриценко. За словами депутата, облаштування безпроводним Інтернетом здійснено виключно власним коштом депутатів фракції «Рідне місто» як подарунок усім кременчужанам. WI-FI-Інтернет почне діяти із перших чисел квітня у різних куточках міста. Зокрема, у парках Воїнів Інтернаціоналістів та Ювілейному, Міському саду, скверах біля Макдональдсу, Жовтневому та біля Східної прохідної вагонзаводу. Юрій Гриценко додав, що пароль для роботи в мережі два слова латинецею- ""RIDNE MISTO".

27.03.2012
 У Кременчуцього міського голови новий заступник із питань будівництва. Рішення про зміну складу виконавчого комітету і затвердження цієї посади було прийнято на сесії міськради. Отже, новим віце-мером - «будівельником» призначений 45-річний Геннадій Музика. Микола Воловик, який раніше займав цю посаду став радником міського голови з тих же питань будівництва. Геннадій Музика має дві вищі освіти – технічну та економічну. До свого призначення віце-мером працював заступником директора будівельної фірми «Центр».

27.03.2012
 У Кременчуці трохи подорожчає проїзд в маршрутках звичайного режиму. Як повідомив заступник міського голови Володимир Тараторін, відповідні розрахунки були погоджені Мінфіном, а офіційне рішення про зміну вартості проїзду буде винесене найближчим часом на розгляд міськвиконкому. Згідно з ним, проїзд подорожчає на 25 коп - до 1.5 грн. Очікується, що рішення набуде чинності з наступного четверга. Зауважимо, що маршрутки у звичайному режимі повинні працювати за кожним маршрутом у місті. Зазвичай, це великі автобуси першого класу із кількістю 22 посадкових місця.

27.03.2012
 Двоє кременчужан побилися об заклад, хто більше вкраде у супермакеті. Таке спало на думку двом 20-річним кременчужанам вночі минулої п’ятниці. Хлопці прийшли у супермаркет і почали пхати у кишені дрібний товар. За цим заняттям їх зафіксувала камера відеоспостережння. Охоронці викликали міліцію. Під час поверхневого огляду у одного із затриманих виявлено 15 пакетиків насіння, брелок для ключів і флеш-карту на загальну суму 140 гривен. Його товариш встиг поцупити тільки флеш-карту. Як пояснили затримані, між ними виникла суперечка - хто на більшу суму зможе викрасти і винести через охорону товару. Хлопці розпланували свої дії але їх план провалився. Викрадені речі у затриманих хлопців вилучені. Тепер за скоєне доведеться відповідати згідно з діючим карним кодексом - хлопцям загрожує штраф або позбавлення волі до трьох років.

rss