27.03.2013
 У Кременчуці річку Сухий Кагамлик «окупували» качки і лебеді. Пернаті ледь не потрапили у крижаний полон, пише vestnik.in.ua, бо мороз скував річку, залишилась лише невеличка ополонка посередині водойми. Птахи повернулися з теплих країв за календарною весною, але негода, яка накрила Кременчук в минулі вихідні, внесла корективи. Тож птахам сутужно доводиться із пошуком харчів. Але розмаїття птахів, які зараз окупували береги Сухого Кагамлика, вражає: тут і лиски, і лебеді, і болотні курочки.

27.03.2013
 Для кременчуцьких депутатів проведуть семінар щодо Біланівського ГЗК. Депутатам пообіцяли організувати зустріч із розробниками «Схеми планування території Кременчуцького району», де окремим пунктом йтиметься про розробку кар’єрів на території Кременчуцького району. Варто нагадати, що що мешканці сіл, які за цією Схемою, потрапляють під знесення, виходили з пікетами під стіни райдержадміністрації. Не бажає такого сусіда і «Укртатнафта». Та й мешканці міста не в захваті від майбутнього будівництва. Втім міський голова Кременчука підкреслив, що головним результатом цього семінару має стати об’єктивна інформація від розробників, щоб уникнути чуток.

27.03.2013
 Кременчуцька міськрада виділила гроші на проектування тролейбусної лінії по вул. Київській. Лінію хочуть продовжити до кінця вулиці Київської із розворотом біля знаку виїзду з міста. Згідно з рішенням міськради, на проектування лінії витратять 80 тисяч гривен, а реалізацією проекту, установкою контактної мережі, займеться торговельні центри «Fozzy» і «Нова лінія» за домовленістю з міською владою. Тим часом, у Кременчуці обкатують нові тролейбуси, закуплені у Львові.

27.03.2013
 У Кременчуці пропонують встановити ваги для вантажівок на в’їзді в місто. Таку пропозицію підтримала сесія міськради після виступу із цього питання голови фракції «Рідне місто» Юрія Гриценка. Депутат підкреслив, транзитні вантажівки дуже швидко знову розбивають міські дороги після ремонтів. «Так у нас ніколи не буде ані доріг, ані достатніх коштів на їх ремонт, ані нового мосту», - заявив Юрій Гриценко. За словами ж міського голови Олега Бабаєва, на встановлення таких вагів потрібно близько 400 тис. грн., які можна знайти у міському бюджеті. У будь-якому випадку, ці витрати компенсуються збереженими кременчуцькими дорогами.

rss