27.04.2011
 Крадіжка грошей із зарплатних карток не втрачає актуальності в Кременчуці. Ласа до чужих фінансів безробітна 33-річна кременжчунка двічі попалася на такій крадіжці. Як повідомили у міському управлінні внутрішніх справ, у лютому спритниця поцупила зарплатну картку із написаним на ній пін-кодом у своєї знайомої та зняла 2 тис. грн. Тоді ж на цьому її спіймали міліціонери. Оскільки жіночка раніше проблем із законом не мала, її залишили на час розслідування справи під підпискою про невиїзд. Однак, перебуваючі під слідством, молодиця не змогла відмовитися від чергової спокуси перебуваючі у гостях у іншого знайомого. Цього разу жінка зняла вже понад 5 тис. грн. Свої дії правоохоронцям пояснила традиційно: мовляв, картка її знайомого, лежала на видноті. Тому пройти повз такої легкої здобичі вона вкотре не змогла. Тепер жінка не зможе уникнути і більш серйозного покарання. За повторну крадіжку їй загрожує в’язниця строком на 5 років.

27.04.2011
 В Кременчуці буде нова тролейбусна гілка. Планується, що тролейбус буде їздити до заводу «Ампер». Як уточнили в міськвиконкомі, маршрут пролягатиме далі по вулиці Красіна, повертатиме праворуч на вул. Перемоги, далі по вулиці 1905 року до заводу «Ампер». Там тролейбус повертатиме ліворуч на Коцюбинського і знову виїжджатиме на вулицю Красіна. Міський голова Олег Бабаєв хоче, щоб нова гілка почала працювати наприкінці року, але все залежатиме від фінансування. Міський голова додав, що тролейбусну гілку в тому районі планували прокласти ще у радянські часи. Встановили низку електроопор і транформаторну підстанцію. Тепер цю работу будуть продовжувати. Відповідне завдання покладено на управління капітального будівництва.

27.04.2011
 В Кременчуці обговорять проблеми води. Для цього у нашому місті збирається так звана Басейнова Рада. Тобто з’їдуться представники всіх міст, розташованих у басейні Дніпра. Головна тема зустрічі - проблема питної води, яка в останні роки тільки загострюється, і стосується не тільки нашого міста. Фахівці розглягнуть також, наскільки впливають на екосистему Дніпра малі річки і стічні води, поміркують над тим, як відновити і оздоровити водні ресурси і рибні господарства. Екологія Кременчуцького водосховища теж на порядку денному. На зустрічі очікують і представників різних міністерств і відомств, що мають відношення до водної проблеми. Засіданні басейнової ради розпочнеться у четвер об 11-ій годині у великому залі міськвиконкому.

27.04.2011
 Для швидкої допомоги в Кременчуці придбають реанімобіль. Тендер відбудеться в травні цього року, повідомив заступник міського голови Віктор Калашник. Зараз такої машини на станції «Швидкої допомоги» немає. Цей автомобіль має бути оснащений за останнім словом техніки, бо призначається для транспортування тяжко хворих на далекі відстані. Обійдеться така машина приблизно в 600 тис. грн. Як додав міський голова Олег бабаєв, в планах на майбутнє також придбати ще дві нових звичайних машини для «швидкої допомоги».

rss