27.04.2012
 Кременчуцька СЕС попереджає про нітрати у ранніх овочах. З 28 проб, які відібрали санітарні лікарі, в трьох виявили перевищення допустимого рівня нітратів. Як повідомив головний санітарний лікар міста Віктор Самойленко, у двох випадках це були огірки із Донецької області, і редиска із Херсонщини. Водночас, у супроводжуючих документах, з якими доставили ці овочі, вказано, що рівень нітратів не перевищує норму. У Кременчуцькій СЕС повідомили, що найчастіше «нітратними» у весняному сезоні трапляється редис, білокачанна капуста, кабачки і огірки. Додамо, що особливо небезпечні отруєння нітратами для дітей. Уникнути нітратів у продуктах - практично неможливо. Це добриво номер один, без якого не обходиться жоден аграрій. Тому дітям взагалі краще не давати ранніх овочів і фруктів. Зменшити кількість нітратів можна у такий спосіб - зелень і овочі вимочувати 2-3 години у холодній воді, чистити шкірку або ж проварювати їх.

27.04.2012
 У Кременчуці затримають зарплату бюджетикам. Як відзначив перший заступник міського голови Андрій Погребний, орієнтовно затримка складе 5-7 днів. Це пов'язано з нестачею грошей у міському бюджеті через невиконанням планових показників. Як зазначила у свою чергу, заступник міського голови із питань фінансів Тетяна Неїленко, через це зарплату виплачують довго і частками. Не отримали її ще медики, працівники галузі культури, спорту, соцзахисту, працівники дитсадків. Фінансисти сподіваються на те, що надходження будуть сьогодні-завтра, і платежі будуть проведені через казначейство.

27.04.2012
 Кременчуцькі підприємства знизити обсяги виробництва. Зокрема, це - «АвтоКрАЗ», колісний завод, «Укртатнафта», Крюковський вагонобудівний завод, Автоскладальний завод і комбінат хлібопродуктів -, повідомив завідувач міським відділом економіки Микола Здойма. У плюс спрацювали три кременчуцькі підприємства. Завод дорожніх машин збільшив виробництво удвічі. Збільшили в 1.5 разу обсяги випуску продукції Кременчуцький молокозавод і кондитерська фабрика.

27.04.2012
 Разом із тим, зменшення обсягів виробництва покращило екологічну ситуацію в Кременчуці. За повідомленням начальника міського відділу екології Геннадія Демьохіна, Кременчук вперше за свою історію потрапив у рейтинг міст із найменшим забрудненням повітря. Якщо порівнювати із 90-тими роками, то рівень викидів промислових підприємств, знизився майже у сто разів. Цьому сприяло не лише очистка промислових викидів на самих підприємствах. А й економічний спад виробництва – каже головний еколог міста.

rss