27.05.2011
 Військового комісара Кременчука звинувачують в отриманні хабарів. Інформацію підтвердив військовий прокурор Полтавського гарнізону Ігор ЗАХАРКЕВИЧ. За його словами, кримінальну справу порушено за систематичне хабарництво. Військком брав хабарі з чоловіків, яким виповнилося 25 років, і вони вже не зобов`язані були йти до лав армії, але приходили у військкомат для отримання військового квитка. Тим, хто з якихось причин не прибув у військкомат вчасно, підозрюваний «пропонував» заплатити від 100 до 1000 грн. За таку оплату комісар обіцяв не притягати порушників до адміністративної відповідальності. Але, як стверджує військовий прокурор, кременчуцький воєнком просто користувався юридичною необізнаністю молодих людей. Штраф за вищевказане порушення у десятки разів менший, ніж так звана фінансова допомога військовому комісару. На сьогодні він становить від 17 до 51 грн.»,- сказав Захаркевич. Також він додав, що на разі слідство встановило 14 епізодів отримання військовим комісаром хабарів.

27.05.2011
 Придніпровський парк у Кременчуці заробив за початку року майже стільки грошей, скільки за весь минулий рік. Про таке повідомив заступник міського голови Віталій Малецький. За його словами, доходи парку від атракціонів збільшилися аж у дев’ять разів. А загальні прибутки «Придніпровського» зросли у п’ять разів. Побільшало і власне відпочиваючих у парку. І це результат тієї уваги які міська влада нині приділяє об’єкту відпочинку. Віце-мер також зауважив, що триває робота з підготовки заміських дитячих таборів відпочинку до літнього сезону. На сьогодні процес прийому готовності пройшов табір «Сонячний». Протягом найближчого тижня комісія перевірить усі інші п’ять кременчуцьких заміських таборів відпочинку. У міськвиконкомі сподіваються, що цього літа у дитячих таборах відпочинуть близько п’яти тисяч дітей.

27.05.2011
 У Кременчуці подешевшали харчі. Не всі. А лише деякі. Проте такий факт не може не тішити. Як повідомила начальник міського управління торгівлі Людмила Жорняк, у травні найбільш здешевіло вершкове масло – аж в середньому на 7 грн. за кіло, м’ясо птиці – на 5 грн. та свинина – на 4, 5 грн. за кілограм. Зменшилися у ціні молоко, яйця курячі, ковбаса 1-го ґатунку – у середньому на 11-40 коп. Одначе, у середньому на 35 коп. за кіло подорожчав цукор. А на 20 коп. – олія.

27.05.2011
 Водопровідну воду в Кременчуці хочуть доочищувати. Як повідомив заступник міського голови Валерій Медведовський, керівництво міста веде переговори з Київським інститутом міського господарства щодо додаткової очистки води. Йдеться про сучасні системи фільтрування, які дадуть змогу видаляти з річкової води марганець, позбутися запаху і каламутності. Віце-мер говорить, що втілити це в життя розраховують за кошти державної казни. Валерій Медведовський стверджує, що запровадження додаткових методів очищення дасть можливість років на 10-15 забути про проблеми з питною водою у так звані особливі періоди, наприклад під час цвітіння у Дніпрі синьо-зелених водоростей.

rss