27.05.2013
 У Кременчуці чекають заявок на участь у конкурсі на кращу клумбу. Взяти участь у конкурсі запрошують підприємства, організації різних форм власності, приватних підприємців, ОСББ, мешканців приватного сектора та багатоквартирних будинків. Конкурс проходитиме в два етапи - з 17 червня по 21 червня і з 9 вересня по 13 вересня. Визначать переможців конкурсу до 20 вересня за результатами обох етапів. Цим займеться спеціальна комісія. Конкурс проводиться у 4-х номінаціях – серед яких є номінація на краще квіткове оформлення бакону. Переможці будуть нагороджені грошовими призами або цінними подарунками у вигляді ексклюзивних саджанців.

27.05.2013
 Міліціянти закликають не продавати школярам пиво і цигарки. Кременчуцькі правохоронці звертаються із проханням до продавців магазинів, кіосків не продавати пиво, алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби дітям і нагадують про штрафи. В школах розпочались літні шкільні канікули. Упродовж дня більшість дітей перебуватимуть без нагляду дорослих, тому проблема пияцтва та тютюнопаління серед дітей постає надзвичайно гостро. Правоохоронці нагадують, що з лютого 2010 року діє Закон України, яким передбачено заборону продажу алкоголю та сигарет особам молодше за 18 років. А також зазначають, що за порушення закону тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

27.05.2013
 Кременчужани можуть поскаржитися на дитячі, спортивні майданчики і атракціони по «гарячій лінії» в Полтаві. Її відкрило Територіальне обласне Управління Держпронагляду. Телефоном також можна висловити свої зауваження і пропозиції відносно роботи атракціонів, дитячих і спортивних майданчиків, а також інших місць відпочинку дітей. Зараз фахівці управління проводять перевірки Телефон «гарячої лінії» в Полтаві: 60-63-42

rss