27.07.2011
 На Полтавщині обіцяють стабільні ціни на хліб. Влада області підписала меморандум з хлібовиробниками про непідвищення цін на хліб до кінця року. Від виробників хліба зобов’язання підписали шість приватних підприємств «Хорольська мехпекарня», «Полтавський хлібозавод «Південний», Лубенські фірма «Карат» та Ляшко і Лубенський хлібозавод, а також Миргородський хлібозавод та облспоживспілка. Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації. За цими даними, вартість хліба складе 2,7-2,8 грн. за буханець. Раніше меморандум підписали ТОВ «Хлібопекарський комплекс «Куліничевський» і Холдинг «Формула Смаку». Угодою передбачено створення спеціальних запасів зерна виробниками з усіх районів області, які вони зобов'язуються реалізувати хлібозаводам за ціною 1600 гривен за тонну.

27.07.2011
 Крюківський вагонзавод потішив кременчуцьких журналістів новинкою. Керівництво підприємства влаштувало прес-тур, де показало кременчуцьким ЗМІ нові вагони підвищеної комфортності. Новинки, за задумкою конструкторів, зможуть курсувати не лише залізницями СНД, а й по вузькоколійних шляхах Європи. «Подібні вагони у країнах СНД взагалі раніше не виготовлялися, - розповідає Голова правління ПАО «Крюківський вагонобудівний завод» Євген Хворост. – У вагоні передбачено 11 купе, у кожному три спальні місця, умивальник та стіл. Вагон облаштований двома вакуумними туалетними модулями, в одному з них є навіть душ. Звісно, є гаряча та холодна вода». За словами заступника технічного директора КВБЗ Олега Шкаброва, у конструкції вагонів використані удосконалені візки, які дозволять значно прискорити перехід поїзда з широкої української на вузьку європейську колію

27.07.2011
 У Кременчуці День Незалежності відзначатимуть без заїжджих зірок. Натомість компенсують концертами самодіяльних колективів сходженням на гору та спортивними змаганнями. На всі заходи з міського бюджету виділили 38 тисяч гривень. Як повідомляє прес-служба міськвиконкому, серед запланованих заходів до 20-ї річниці Незалежності України: організація велосипедних спортивно-туристичних походів зі сходженням на гору Ельбрус та встановленням на її вершині прапорів України, Полтави, Кременчука та Комсомольська. Планується, що спортсмени вирушать у дорогу 28 липня, а повернуться 15 серпня. У всіх мікрорайонах пройдуть урочисті заходи, тематичні зустрічі, «круглі столи» та мітинги. Щодо розважальних захожів, то наразі відомо про виступ у Придніпровському парку міського духового оркестру. Після чого пропонується концертно-розважальна програма самодіяльних колективів "Пісенний водограй". Виступи естрадних зірок і феєрверк на День Незалежності поки в Кременчуці не планується.

27.07.2011
 У Кременчуці почастішали викрадення мопедів, залишених власниками без нагляду – про це нагадують у міському управлінні внутрішніх справ.. А днями злоумисник пішов далі – він вихопив мопед просто з рук господаря. Як розповіли у міській міліції, нічого не підозрюючий чоловік вийшов із магазина у центрі міста. підійшов до свого «Хонда-діо», встромив ключа і вже зібрався їхати, та щось відвернуло його увагу. А далі він і сам не встиг зрозуміти, як невідомий швидко відштовхнув його від трансплортного засобу, завів мотор та поїхав собі геть. Зловмисника затримали, як то кажуть, по гарячих слідах. 20-річний хлопець спокійно роз’їжджав на викраденому мопеді по дорогах міста. Як з’ясувалося, молодик ніде не працює і раніше проблем з законом не мав. Тепер він має серйозну кримінальну проблему за грабіж.

rss