27.08.2012
 Літо добігло кінця, а купатися у кременчуцьких водоймах СЕС так і не дозволила. Заборона дійсна на кожному місцевому пляжі, і не лише на офіційних. Про таке повідомив головлікар Кременчуцької СЕС Віктор Самойленко. Зауважимо, у Кременчуці два офіційних пляжі: центральний на Дніпрі і у парку Воїнов-Інтернаціоналістів на Сухому Кагамлыке. Тривалий час у Кагамлику вода була в нормі, проте в пробах, відібраних минулого тижня, виявили перевищення індексу лактозопозитивної кишкової палички. Цей показник свідчить про суттєве забруднення води. Діє винесена ще у липні заборона і на купання на міському пляжі. Аналізи, узяті з інших «неофіційних» місць купання на Дніпрі і Сухому Кагамлику, — теж з відхиленням від норм. Втім, можна вважати, що купальний сезон в Кременчуці завершено. Бо від вівторка у нас суттєво похолодає і задощить.

27.08.2012
 В Кременчуцькому виборчому поменшало на одного кандидата. Центральна виборча комісія у неділю скасувала реєстрацію Ірина Дроздової кандидатом у депутати Верховної Ради в мажоритарному окрузі №146. ЦВК скасувала реєстрацію Дроздової на підставі її заяви про відмову балотуватися. Нагадаємо, що у депутати Ради керівницю підприємства «Кременчукм’ясо» висунула партія "Україна - Вперед!". Отже, поки що у списку кандидатів на вибори у кременчуцькому окрузі значаться 10-ро кандидатів.

27.08.2012
 У Кременчуці вітчим жорстоко познущався над пасербицею. Свою 11-річну доньку сп'янілий чоловік забив аж до полусмерті тільки за те, що вона разом із дідусем пішла на прогулянку. Це сталося минулими вихідними. "Із діагнозом закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, тупою травмою живота і забитими ранами тіла дівчинк доправили до дитячої міської лікарні. З'ясувалося, що вітчим разом із мамою дівчинки разом десь відпочивали. У той час дівча пішло на прогулянку разом зі своїм дідусем. Вітчиму не сподобалося, що перед ним ніхто не "відзвітувався". Коли дівчинка повернулася додому, вітчим її побив",- наголошує прес-офіцер КМУ міліції Лариса Майоршина. Чому рідна мати маленької потерпілої не спинила свого нинішнього чоловіка наразі з'ясовують правоохоронці.

27.08.2012
 Кременчужан просять ретельніше вибирати м’ясо. Тим більше не купувати на стихійних ринках та «з рук». Приводом для зайвого попередження державна ветеринарної та фітосанітарна служба став випадок захворювання корови на сибірку у господарстві Мелітопольського району Запорізьської області. Отже, кременчужанам радять обходити сторною м’ясо та м’ясні вироби невідомого походження, без ветеринарних супровідних документів на стихійних ринках чи на узбіччях доріг. Окреме попередження до власників тварин - вчасно проводити профілактичні щеплення та ветеринарно-санітарні обробки наявної худоби у господарстві. У разі виникнення захворювання тварин терміново необхідно звертатися у державну службу ветеринарної медицини.

rss