27.08.2013
 У Кременчуці дворічна дитина отруїлася знеболювальним. Дитина випила кілька пігулок преперату «Спазмалгон». Як повідомили в прес-службі міськвиконкому, малюка машиною «швидкої допомоги» у важкому стані доставили в дитячу лікарню. Після надання меддопомоги у вівторок вранці його вже виписали з реанімації і перевели в терапію. «Спазмалгон» - комбіноване знеболююче з яскраво вираженою спазмолітичною активністю.

27.08.2013
 Із Кременчуцької виховної колонії вітк засуджений. Втеча мала місце 27 серпня, в дві години ночі. Втікач 19-річний засуджений Валентин Руденко, повідомляє прес-служба міського управління міліції. За словами правоохоронців, до того, як потрапив в колонію, хлопець мешкав у Житомирі. Потім був затриманий за угін автомобіля і крадіжку. За скоєне житомирянину дали більше семи років позбавлення волі. Кінець терміну – у грудні 2018 року. У Кременчуцьку виховну колонію хлопець прибув торік у вересні з Житомирської виховної колонії № 8. Особливі прикмети втікача: Зріст: 170 см, середньої статури, волосся руде, очі сірі. Має татуювання: на животі справа та із зовнішнього боку лівої гомілки ієрогліфи, на лівому передпліччі павук і абстракція, на правому передпліччі ще одне татуювання - абстракція . Якщо вам відома будь-яка інформація про втікача, прохання повідомити телфоном 102.

27.08.2013
 Військові льотчики запрошують в Миргород на День відкритих дверей 31 серпня. Гостям продемонструють авіаційну техніку і озброєння, а також автомобілі і спецтехніку ВПС. День відкритих дверей, присвячений професійному святу авіаторів України. Військові льотчики окрім оглядин техніки обіцяють почастувати гостей смачною солдатською кашею. Ще раз нагадаємо, що свято відбдуеться 31 серпня, початок о 9:30.

rss