27.09.2011
 Кременчужанин вкрав шість мобілок за місяць. Причому люди віддавали йому стільникові цілком добровільно, бо шахрай працював майстром у сервісному центрі з обслуговування телефонів. Майстерня, куди влаштувався на роботу 32-річний чоловік, розташовувалась в центрі міста. Подробиці в ПОДІЯХ на Відкритому радіо.

27.09.2011
 Крюківський вагонзавод допомагатиме Києву виготовляти трамваї. Київська міська державна адміністрація має намір виготовляти трамваї разом із крюків’янами на вагоноремонтному заводі підприємства "Київпастранс". Про це, перебуваючи в Кременчуці, повідомив голова Київміськадміністрації Олександр Попов. За його словами, київська влада поставила собі за мету зробити власний трамвайний вагон. Але пан Попов розуміє, що потрібна підтримка потужного машинобудівника. «Це буде інтегровано з іншим підприємством, і сАме Крюківський вагонобудівний завод може бути й буде партнером у виробництві такого вагона", - сказав столичний керівник.

27.09.2011
 В Кременчуці на будинку синагоги написали образливий напис. За даними з релігійної установи, напис було виявлено вранці 27 вересня. Швидше, за все, невідомі зробили його вночі. Равин Кременчука Соломон Шломо Давид каже, що напис мав антисемітський зміст. Зараз його вже змили. За словами равина, це не вперше вандали псують будівлю синагоги. Жодного разу зловмисників не знайшли. Зараз равин знову звернувся до міліції. З міського управління внутрішніх справ повідомили, що заява дійсно є, але знайти вандалів буде дуже складно. В тому мікрорайоні, і в тому числі на будинку синагоги, немає жодної камери відеоспостереження.

27.09.2011
 Кременчук святкує не лише День міста, а й річницю визволення від фашистів. Як відомо, знаменна подія відбулася 29 вересня 68 років тому. На цьому тижні особливу увагу буде приделено нашим ветеранам. Сьогодні в Автозаводському районі відбуваться святковий парад і традиційна солдатська каша. Урочиста ходу розпочнеться о цій годині від кінотеатру Кропивницького і пройде до пам’ятника Воїну-Визволитителю у Кохнівці. В ДАІ повідомляють, що проспект Полтавський у зв’язку із цим до півдня буде прекрито. У Крюкові меморіальні урочтистості заплановані на 28-ме число, біля братської могили на Крюківському кладовищі. Безпосередньо 29-го вересня відбудеться урочистий мітинг і біля меморіалу «Вічно живим».

rss