27.09.2012
 Кременчуцька міська санепідстанція назвала препарати, якими можна і варто зробити щеплення проти грипу. Це французьські преперати ВАКСИГРИП, Інтанза 15 та Інтанза 9.. А також Німецька ФЛЮАРИКС та голандська Інфлувак. Така рекомендація МОЗ. На поточний епідсезон, відповідно до прогнозу, нових штамів грипу не очікується, циркулюватимуть давно знайомі: віруси типу А Каліфорнія і Вікторія та вірус типу В-Вісконсин. Згідно з рекомендаціями ВООЗ, усі ці штами увійшли до вакцин для профілактики грипу. Щеплення, як завжди, рекомендують зробити військовослужбовцям, будівельникам, працівникам ДАІ, медпрацівникам, педагогам і іншим. Державна санепідслужба прогнозує ріст захворюваності вже у листопаді.

27.09.2012
 У Кременчуці сталася нічна бійка із стіляниною. Як повідомив начальник відділу по зв'язках з громадськістю Полтавського обласного управління міліції Юрій Сулаєв, конфліктували дві компанії молодих людей - одні сиділи в сквері, неподалік міськуправління міліції, а інші проходили повз. Як повідомили у обласному управлінні міліції, - це була банальна бійка. Хтось з учасників бійки застосував пристрій для стрільби гумовими кулями. Молодий чоловік, якому куля влучила у ногу – звернувся в лікарню. Вже медики повідомили в міліцію про інцидент. Відомо, що потерпілий був в нетверезому стані. Відомо також, що в міліцію досі ніхто не звернувся із заявою про правопорушення. На даний момент ця інформація перевіряється міською прокуратурою, встановлюються усі учасники конфлікту.

27.09.2012
 У Кременчуці наступного року збираються капітально відремонтували центральну вулицю Леніна. Про це повідомив міський голова Кременчука Олег Бабаев на зустрічі з бюджетниками. Мер каже, що красоту наводитимуть до ювілейної даи - 70-річчя звільнення міста, що відзначтиметься у вересня наступного року. При цьому він відзначив, що реконструкція можлива тільки за наявності необхідного фінансування. І в цьому питання міський голова покладається за його ж словами, на допомогу підприємств і підприємців. Водночас, міська влада планує серйозніше взятися і за ремонт гуртожитків. - Наступного року капітально ремонтуватимуть гуртожиток у провулку Толстого, 36, - повідомив Олег Бабаєв. А вже цього року почнуть ремонтувати і гуртожиток на вулиці Кошового, 5, який зараз в напіваварійному стані.

27.09.2012
 У Полтавській області опалювальний сезон на об'єктах соцсфери почнеться з 1 жовтня. Таку інформацію оприлюднила прес-служба облдержадміністрації. Водночас, в цілому опалювальний сезон почнеться, як і належить, з 15 жовтня. «З 1 жовтня почнуть подавати тепло в дитячі садочки, школи, лікарні та інші соціальні установи. Це команда від центральної влади, і вона буде виконана, - відзначено в офіційному повідомленні з посиланням на голову облдержадміністрацію Олександра Удовиченко. У прес-службі додають, що в області досить високий рівень готовності до опалювального сезону і становить близько 100 відсотків.

rss