27.10.2011
 У Кременчуці молодики за місяць обікрали сім гаражів на Молодіжному. Кременчуцькі правоохоронці затримали двох безробітних молодиків (18 та 20 років), які шукали легкої наживи. Кожен із хлопців мав по гаражу у різних гаражних кооперативах міста. Пройшовши по одному з них, молодики відмітили для себе ті, що зачинялися навісними замками. Парубки знайшли спосіб їх відкривати за допомогою проволоки і викрадали усе, що знаходили всередині, підсвччуючи собі мобільними телефонами. До речі, обидва хлопці із благополучних родин. А викрадене продавали за півціни, щоб вистачало на кишенькові витрати, або ж зберігали у власних гаражах до кращих часів. Нині кримінальний дует знаходиться на підписці про невиїзд, триває слідство.

27.10.2011
 З наступного року кременчуцькі студенти зможуть безкоштовно навчатися у польському Університеті - Вищій школі Економіки у місті Бидгощ. Всі витрати на себе візьме кременчуцька влада. Зокрема, можливістю безплатно здобути освіту у Польщі зможуть скористуватися п’ять кременчужан із малозабезпечених родин. І навчатимуть хлопців та дівчат за спеціальносятми у яких мають потребу кременчуцькі підприємства. Про це повідомив перший заступник міського голови Андрій Погрібний. З 1-го листопада в Кременчуці розпочинає свою діяльність Представництво польської Вищої школи економіки, де проводитимуться консультації для молоді, якабажає навчатися у Польщі. До речі, за словами заступника міського голови Віталія Малецького, навчання у польському виші кошту є в середньому близько 3000 євро.

27.10.2011
 Водіїв кременчуцьких маршруток одягнуть в форму. І наступного літа маршрутники матимуть єдину форму одягу, за якою їх легко буде впізнати. Щоправда, окрм естетичності, це має внести і момент дисципліни. Так вважають у міському транспортному відділі. Наразі форму для водії вже шиють. Як зазначив керівник міського транспортного відділу Володимир Кургаєв, наприклад, пошив сорочки обійдеться в 70 гривень. До слова, цього літа Володимир Кургаєв постійно нарікав керівникам міських маршрутів за неохайний вигляд водіїв, які дозволяли собі їздити у коротенких шортах і вельми відкритих майках. Зараз водіям знову роблять зауваження – цього разу за кашкети, які вони чомусь насувають на самі очі.

27.10.2011
 Більшість кременчужан вважають Кременчук містом-заводом, але його символом називають Дніпро. Результати опитування на тему «Імідж Кременчука» представив Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб». Для 30% опитаних Кременчук асоціюється з добрими, позитивними, працюючими людьми, а ще для 20% - з представниками місцевої влади. Те, що наше місто європейське, вважають понад половина опитаних кременчужан і гостей. Найскладнішим виявилося питання про те, як презентувати наше місто іноземцям. Гідними уваги місцями назвали набережну і парк, прогулянки на катері по Дніпру, Кременчуцький краєзнавчий музей, парк Миру, декілька розважальних закладів і ресторанів, заводи, площі, міст, меморіал «Вічно живим» і навіть лазню і жіночий гуртожиток.

rss