27.11.2012
 Китайський автовиробник Geely йде з Кременчуцького автоскладального заводу. Китайська автомобілебудівна компанія Geely Corporation, що володіє заводами в Китаї, Бразилії, Індії і Росії, не має наміру будувати завод по крупновузлової збірки автомобілів в Україні, а також припиняє випуск Geely на Кременчуцькому автоскладальному заводі, що належить корпорації АІС. Про це повідомили в прес-службі корпорації. Компанія Geely обирає для будівництва свого нового заводу сусідню - Білорусь, тому що там умови розвитку компанії вигідніше і є державна програма підтримки», - йдеться в повідомленні прес-служби. Згідно з повідомленням, перші білоруські Geely можуть бути випущені вже в 2013 році.

27.11.2012
 Кременчуцький нардеп Юрій Шаповалов заявив, що не писав заяву про вступ у фракцію Партії регіонів. Про це він повідомив 27 листопада, на сесії кременчуцької міськради. Шаповалов вкотре підкреслив, що писати заяв не буде і додав, що з ним зараз спілкуються усі політичні сили. «Це — діловий діалог. Я робитиму усе, щоб місто отримало преференції, гроші», — сказав із трибуни сесії пан Шаповалов. Напередодні українські ЗМІ розповсюдили список самовисуванців, які нібито написали заяви про вступ у фракцію Партії регіонів. У ньому значилися прізвища двох народних депутатів від Кременчука — Юрія Шаповалова і Костянтина Жеваго.

27.11.2012
 Кременчуцька міськрада не розглядала реконструкцію будівлі школи №14 під Центр админуслуг. Питання було знято із порядку денного сесії міськради. Про таке напередодні домвилися міський голова Кременчука Олег Бабаєв та батьки учнів 14-ї школи. Мер пообіцяв, що додатково вивчатиме це питання протягом місяця. А потім буде відкрито прийнято рішення, яке задовольнить усіх. – заявив мер. Втім батьків всеодно не влаштовує половинчате рішення. Вони хочуть, щоб остаточно сказали, що 14-та школа залишиться і буде працювати.

27.11.2012
 На Полтавщині знайшли рідкісний Імператорський гриб. Поблизу Гадяча на нього напрапив природознавець Микола Торяник . Він такий гриб побачив уперше в житті, хоча постійно буває в лісах Гадяччини, де проводить зйомки аматорських кінофільмів. Щоб з’сувати що ж то за гриб, який важив 130 гр, природознавець звернувся за допомогою біологів та Інтернету і з'ясував, що це гриб Рейши», - пишуть Новини Полтавщини. Микола торяник також розповів, що Рейши - це гриб безсмертя, імператорський гриб, Лінь Чи - найдорожчий і найефективніший у світі лікарський гриб - майже панацея, виліковує найтяжчі хвороби. Ним лікуються дуже багаті люди. Він надзвичайно рідкісний. На Сході людині досить було знайти в рік 1-2 гриба, щоб жити безбідно.

rss