27.12.2011
 В Кременчуці маршрутки їздитимуть в новорічну ніч по 5 грн.. Принаймні центральними маршрутами рух буде забезпечено в ніч з 31 грудня на 1 січня, - повідомив начальник міського транспортного відділу Володимир Кургаєв. Зокрема, працюватиме маршрут №17 «Річвокзал-Молодіжний», 3Б «Крюківський міст-Молодіжний», деякі маршрутки, які здійснюють перевезення на Крюків. За словами Кургаєва, до 23-ї години 31 грудня приватні маршрутки зобов’язані, згідно із договором, брати с пасажирів не більше, ніж 2 грн. Після 23-ої години працювати чи ні і з якою ціною квитка, вирішуватимуть керівники фірм-перевізників самі. «Єдине прохання: не робити вночі вартість проїзду вищою за 5 грн.,» - додає Кургаєв. Також працюватимуть і приватні таксі. За попередньою інформацією із фірм-таксі, новорічна ціна мінімальної поїздки в Кременчуці обійдеться у 25-30 грн

27.12.2011
 Область знайде ще мільйон грн. на кременчуцький онкодиспансер. На сесії обласної ради, яка відбудеться 28 грудня, планується виділити близько мільйона гривен на кременчуцький онкодиспансер. Про це повідомив на прес-конференції голова облдержадміністрації Олександр Удовиченко. Зокрема, наступного року планується капітально відремонтувати лабораторно-гістологічний блок. У планах на майбутнє - ремонт поліклінічного відділення онкологічного диспансЕру. Нагадаємо, з бюджету області на реконструкцію онкологічного диспансеру в Кременчуці раніше виділили 2.5 мільйона гривень. Напередні у Кременчуці в 1-й міській лікарні відкрила онкологічне відділення із двома операційними. За словами заступника міського голови Віктора Калашника, нове онковідділення вартує близько млн доларів. Причому левова частка грошей – це благодійна допомога.

27.12.2011
 Кременчуцьким школам передали три комп’ютерні класи. Обладнаня вручили представники влади трьом кременчуцьким школам – ліцеям №№4 та 30 і гімназії №5. Осучаснення навчальних закладів новою комп’ютерною технікою відбувається у рамках Державної цільової програми впровадження інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» та обласної Комплексної програми розвитку освітньої галузі регіону. Один такий комплекс складається з 10 персональних комп’ютерів для учнів та одного – для вчителя, спеціальних меблів, ліцензійних операційних систем, антивірусних програм, спеціальних педагогічних програм та комплексного підключення до локальних комп’ютерних мереж. Спеціалізаваними комп’терними комплексами обіцяють забезпечити усі кременчуцькі школи до кінця 2015 року.

27.12.2011
 Міліція Полтавщини рапортує як бореться із самогоноварінням. За рік міліціянти утилізували понад тисячу літрів самогону. Про таке повідомили в прес-службі обласної міліції. Зокрема, з початку року в Полтавській області виявлено більше 100 підпільних винокурень з виготовленню самогону. З незаконного обігу вилучено 700 літрів продукції. За усіма порушені кримінальні справи. Йдеться передусім про кустарне виробництво горілки в селах, що проте нерідко трапляється і в містах. Правоохоронці склали більше 500 адміністративних протоколів на постійних клієнтів домашніх вінокурень і 1,5 тисяч на цінителів перваку, який виготовляли для «власних потреб». За рік з підсобних господарств було вилучене і утилізувало більше 600 літрів оковитої домашнього виробництва.

rss