27.12.2012
 У Кременчуці троє невідомих в масках вночі пограбували АЗС. Про це повідомили в облуправлінні міліції. За офіційними даними, подія зареєстрована кілька днів тому. Інцидент стався на одній із заправок в Крюкове. У міліцію про це повідомив заправник. За словами працівника АЗС, троє невідомих близько 5:00 приїхали на легковичку, зламали двері в АЗС і, погрожуючи касирові і заправнику, обнесли касу. Особливих прикмет зловмисників, працівники АЗС назвити не можуть, бо ті, начебто були в чорних масках. Водночас, відомий збиток — 968 грн. Після пограбування зловмисники сіли в машину і поїхали. Пізніше міліціонери з'ясували, що легковичок, на якому пересувалися злочинці, був викрадений на Раківці. Пошуки злочинців тривають.

27.12.2012
 У Кременчуці нерухомість реєстуватимуть по-новому. Але за старою адресою – колишнє приміщення БТІ, - вул. Жовтнева, 27. Втім, обіцяють що буде зручніше і швидше. Із нового року документи щодо нерухомості і прийматимуть, і видаватимуть у одному приміщенні. За словами начальника міської реєстраційної служби Світлани Терещенко, відвідувачів уже чекають з 2 січня. Документи прийматимуть з понеділка по суботу з 8.00 до 17.15, а у вівторок - до 20-ї години. Із відвідувачами підтримуватимуть зв’язок за телефоном: про готовність документів мають повідомити особисто. Процедурою державної реєстрації прав на нерухомістьу Кременчуці займатимуться 9 реєстраторів реєстраційної служби і 36 нотаріусів, яким відкриють доступ до Єдиного державного реєстру.

27.12.2012
 Кременчуцький стальзавод профінансує капремонти в Першій лікарні. Наступного року стальзавод перерахує місту 5 мільйонів гривень. Гроші спрямують на ремонт реанімації, приймальногота очного відділення. Про таке повідомив заступник міського голови Віктор Калашник. Нагадаємо, виділені стальзаводом 5 мільйонів гривень в 2012 році використовували на ремонт відділення анестезіології та реанімації в 3-ій міськлікарні.

27.12.2012
 Наступного року поменшає чиновників у райвиконкомах. У міськвиконкомі вважають, що на їх утримання йде надто багато грошей. - В районах існують управління економіки, по три архітекторів сидять, це неподобство, - сказав міський голова Олег Бабаєв. Мер додав, що наступного року буде проведено скорочення штатів в апаратах обох районів. В той же час, він відзначив, що чиновників, що займаються соціальною сферою, скорочувати не будуть.

rss