28.02.2012
 На Полтавщині згвалтовано 5-річну дитину. 23-річний збочинець познущався над малечею на День захисника Вітчизни. Черговий лікар медичного стаціонару повідомив до Семенівського райвідділу міліції про виявлені ним при огляді малолітньої дитини ознаки фізичного насилля. Під час перевірки даного факту працівники кримінальної міліції у справах дітей встановили, що статеву пристрасть неприродним способом із застосуванням фізичного насильства відносно дівчинки вчинив її рідний батько. Наразі за даним фактом порушено кримінальну справу. Збоченця міліціонери затримали та розпочали досудове слідство. Санкція даної частини статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років.

28.02.2012
 Кременчуцьку медицину рятують меценати. Кременчуцький стальзавод пожертував 5 млн грн. 3-тій міській лікарні. Гроші потрібні лікувальному закладу на реконструкцію під так звану лікарню «швидкої допомоги». Про таке повідомив заступник міського голови із гуманітарних питань Віктор Калашник. За його словами, ремонт розпочнеться у лікарні, як буде розроблено проект. А власне саму реконструкцію проводитиме підприємство «Союзрембуд». Нагадаю, раніше стальзавод перехував 5 млн грн на потреби онковідділення у першій міській лікарні. Водночас, німецькі благодійники обіцяють допомогу кременчуцькій лікарні для тяжко хворих. Зокрема, президент благодійної організації допомоги Східній Європі Святої Марії Ешендорф Йозеф Куберек пообіцяв забезпечити хоспіс, який планують відкрити на базі Другої міської лікарні, необхідними меблями та деякою медичною апаратурою.

28.02.2012
 Земля в Кременчуці не дорожчатиме. Поки що. Депутати не підтримали відповідний протест міського прокурора, який не згоден із запровадження понижуючого коефіцієнта і таким чином не погодилися на скасування 35% знижки на оренду землі. За задоволення прокурорського протесту проголосувало 9 народних обранців, 23 утрималися, 1 проголосував проти, частина депутатів взагалі не голосувала за це рішення. Нагадаємо, на думку прокуратури рішення, прийняте міськрадою у кінці минулого року про дію знижуючого коефіцієнта 0.65 на 2012 рік, є незаконним. Додамо, що прокурор мав намір звернутися до суду, якщо депутати не підтримають його протест.

rss