28.02.2013
 У соціальній мережі Facebook з'явився акаунт Крюківського мосту. Сторінка відкрилася напередодні, 27 лютого. Користувач «Крюківський міст», ображається, на те, що пронього згадають виключно перед виборами, а воліє, що йлму збудували якнайшвидше нового «брата». А ще користувач «Крюківський міст» пояснює, навіщо йому акаунт у мережі – мовляв, так метеоритам можна, а чому мосту не можна? А ще міст «розповів» про себе, що народився 25 березня 1905 року, що через нього проходять дві траси державного значення. Кількість друзів і передплатників у «Крюківського мосту» росте шаленими темпами.

28.02.2013
 На ремонт міських доріг в Кременчуці цього року витратять близько 20 мільйонів грн. Однак це двічі менше, ніж потрібно. Як розповів міський голова Олег Бабаєв, фінансувати ремонти будуть з різних джерел - державного, обласного і міського бюджетів. Наразі Кременчуку з Держбюджету виділено трохи більше 7,5 млн. Ці гроші підуть на ремонт вулиць Леніна і Пролетарської. 5,5 мільйонів, виділених з обласного бюджету пустять на ремонт 60 річчя Жовтня, у бік вулиці Московської. Очікується, що до бюджету міста надійде близько 4-5 мільйонів грн, які заплатять до фонду розвитку інфраструктури. Ці гроші також підуть на поточні ремонти доріг.

28.02.2013
 У Кременчуці 25 спортсменів отримуватимуть міські стипендії. За інформацією прес-служби міськвиконкому, впродовж 2013 року 5 спортсменів отримуватимуть по 600 гривень в місяць. Десять спортсменів - по 500 гривень, ще десять - по 400 гривень. Таке рішення було прийняте 26 лютого на сесії міськради. В цілому, як повідомляє прес-служба, в міському бюджеті на виплату міських стипенндій передбачено 144 тисячі гривень.

28.02.2013
 Прокуратура завершила перевірку за зверненням Полтавського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Українська Рада автомобілістів». За її результатами меру Кременчука внесене подання, повідомили в прес–службі прокуратури Полтавщини. Під час перевірки з’ясовано, що рішення кременчуцьких депутатів не відповідає вимогам чинного законодавства і порушує право приватної власності. «У поданні прокуратура вимагає розглянути документ прокурорського реагування на сесії Кременчуцької міської ради та скасувати затверджене Положення. А про результати його розгляду повідомити прокуратуру упродовж місяця», - зазначив прокурор міста Кременчука Тимофій Кодола.

rss