28.03.2012
 Міжміські перевізники підняли ціну за проїзд. Йдеться про служби 1558, 1557, 1556 та інші, які здійснюють нерегулярні перевезення, - повідомляє сайт telegraf.in.ua. З 16 березня на 10 грн стало дорожче їздити на Харків та Дніпропетровськ, а з 23 березня одразу на 15 грн подороржчав проїзд до Києва і у зворотньому напрямку. Тому тепер маршрутка до столиці обійдеться в сотню. У Харків - 90 грн. У Дніпропетровськ - у 65 грн. Поїздка до Полтави подорожчала на 5 грн. і нині становить 45 грн. Перевізники обгрунтовують подорожчання проїзду збільшення цін на запчастини, паливо, та збільшені податки.

28.03.2012
 Міський голова Кременчука вважає, що тарифи водоканалу слід підняти. Про це Олег Бабаєв заявив, виступаючи на сесії міської ради. Розповідаючи про фінансовий стан водоканалу він підкреслив, що тарифи для міст з населенням понад 100 тисяч чоловік затверджує не місцева влада, а державна комісія регулювання ринку комуслуг. А необхідність підвищення тарифів міський голова пояснив великою збитковістю водоканалу, через що підприємство опинилося у борговій ямі за енергопостачання. Такий стан речей, за словами Олега Бабаєва, пов'язаний з невідповідністю тарифів водоканалу реальним витратам. На даний момент водоканал розраховує на компенсацію від держави різницю в тарифах: очікується, що на ці цілі в Україні розподілять 2 млрд грн., і на частину цих коштів претендує Кременчук. Раніше керівництво водоканалу повідомляли, щоб окупити витрати, треба підвищити розцінки на воду і каналізацію на 27%.

28.03.2012
 Кременчук закликають приєднатися до Всесвітньої акції «Година Землі» і 31 березня увечері в 20-30 на годину відключити світло. Про це повідомив заступник міського голови Володимир Тараторин. За його словами, таке прохання в мерію прислало представництво Всесвітнього фонду дикої природи WWF. Акція проводиться з метою привернути увагу до проблеми глобального потепління і марнотратного споживання природних ресурсів. До акції «Година Землі» в 2011 році приєдналися більше 5 тис. міст і 135 країн світу.

28.03.2012
 З 18-річної кременчужанки зняли «зурочення» і золоті прикраси. Як повідомляють в міському управлінні міліції, ранком 26 березня її зупинила в районі зупинки «вул. Керченська» на Молодіжному невідома жінка. І почала розповідати про порчу, яка наведене на дівчину. В результаті юна кременчужанка зняла з себе і віддала незнаймці золоті кільця, сережки і 200 грн. На щастя, дівчина швидко оговталась і практично відразу заявила про те, що сталося в міліцію та повідомила прикмети шахрайки. Тепер зловмисницю шукають міліціонери.

rss