28.03.2013
 У Кременчуці три дні не буде води. Діти в школу – не підуть. У зв’язку проведенням планового ремонту на мережах, на три дні, з 26 квітня по 29 квітня, місто сидітиме без водопостачання. У п’ятницю 26 квітня у кременчуцьких школах і дитсадках зроблять вихідний. Для тих школярів, хто займається по суботах – вихідним буде ще й 27 квітня. Рішення про це прийнято на позачерговому засіданні комісії з питань техногенної безпеки і надзвичайних ситуацій.

28.03.2013
 У Кременчуці дівчинка отруїлася побутовою хімією, а хлопчик - оцтом. Як повідомляють в службі контролю за оперативною обстановкою в місті, в ніч на 28 березня в дитячу лікарню «швидка» двічі привозила дітей, що отруїлися. Так, близько 23 години, медики привезли 3-річну дівчинку. Як виявилось, вона отруїлася побутовою хімією. А вже близько першої ночі в лікарню доставили 3-річного хлопчика - він отруївся оцтом. Як повідомили в дитячій лікарні, маленькі пацієнти йдуть на поправку.

28.03.2013
 Керівник Полтавщини каже, що його знімуть з посади. Але не тому, що Олександр Удовиченко погано працює. А через формальні причини – керівники облдержадміністрацій в Україні не обираються, а призначаються президентом України. Так губернатор Полтавщини прокоментував журналістам чутки з приводу свого звільнення з посади – повідомляє інтернет-видання «Полтавщина». Водночас, Олександр Удовиченко наголосив на тому , що сьогодні немає підстав для того, аби негативно оцінювати його роботу. Однак кожен повинен бути готовим, що, якщо він виконує якісь суспільні функції, то повинен встати і піти –, сказав Удовиченко.

28.03.2013
 Олег Бабаєв запропонував запровадити відзнаки міського голови Кременчука. Таку пропозицію мер вніс під час відкриття меморіальної дошки засновникам Кременчуцького водоканалу. Серед засновників водоканалу, яких увічнили в граніті, двох міських голів нашого міста – Андрій Ізюмов та Іван Санін. Ізюмов був міським головою Кременчука ще в дореволюційний час і саме на його зображенні на дошці мер Бабаєв розгледів спеціальні відзнаки. Як варіант Олег Бабаєв запропонував спеціальну медаль чи може спеціальне вбрання. Він уточнив, що носитиме міський голова такі відзнаки не по буднях, а з якоїсь нагоди, приміром на засідання сесії міськради.

rss