28.04.2011
 На Полтавщині виникла надзвичайна пожежна небезпека. За даними Укргідрометцентру, на території області найближчими днями утримається суха та вітряна погода. Полтавське обласне управління лісового та мисливського господарства попереджає про надзвичайну – 4-го класу пожежну небезпеку, яка різко підвищила і без того реальне виникнення лісових пожеж. Протипожежні підрозділи вже перейшли на посилений режим охорони лісів і перебувають у повній готовності для негайного реагування. Одначе, багато що залежить від відпочивальників. Людей просять не розпалювати вогнища у лісах та паркових зонах. А тим більше залишати вогонь без нагляду, чи напризволяще. За порушення вимог пожежної передбачена навіть кримінальна відповідальність.

28.04.2011
 У Кременчуцькому парку «Придніпровський» буде безплатний Інтернет. Таке, за повідомленням прес-служби міськвиконкому, пообіцяв лідерам студентських організацій заступник міського голови Віталій Малецький. За його словами безплатний Wi-Fi Інтернет на території Придніпровського парку буде діяти вже із 1 –го травня. Крім того, за словами віце-мера, око відвідувачів парку вже із 1-го травня будуть тішити оновлені клумби, на яких посадять півтори тисячі нових саджанців квітів. До свята солідарності трудящих, у Придніпровському парку будуть працювати також усі існуючі атракціони. А ось протягом травня у парку будуть встановлені три новеньких атракціони.

28.04.2011
 В Кременчуці охоронець обкрадав підприємство, яке охороняв. Як повідомили у міліції до них звернулася жінка із заявою про те, що у неї роботі із сейфу зникли 1 700 грн. Слідчі слідів злому чи несанкціонованого проникнення на фірму не виявили. Більш того, підприємство має власну охорону. Одначе, за словами жінки, протягом останніх двох років у співробітників часто зникали гроші та особисті речі зі столів і сейфів. Загальна сума збитку, за її підрахунками, сягнула близько 16 тисяч гривень. Оскільки ж проникнення сторонніх осіб, за твердженням охоронців підприємства, за цей час не було, головна підозра впала на колектив. Міліціонери таємно встановили біля одного із сейфів відеокамеру. Яким же було здивування слідчих, коли переглядаючи якось відеозапис, вони побачили, що крадіжки є справою рук охоронця. Чоловік підібравши ключі, спокійно відкривав сейф та брав гроші. До речі, охоронця на роботі вважали скромною і врівноваженою людиною.

28.04.2011
 На День Перемоги в Кременчуці поруч із державними майорітимуть червоні прапори. Секретар міськради Василь Івко нагадав, що відповідний закон прийнято Верховною Радою. І кременчуцька влада має його дотримуватись. За його словами, на всіх адмінбудівлях буде передбачено технічну можливість підняти два прапори – державний жовто-блакитний і червоний прапор Перемоги. Міський голова Олег Бабаєв додав, що на його переконання, Червоний прапор – це символ Перемоги та історія, яку не варто забувати. Тому мер вважає червоні прапори на день Перемоги цілком доцільним і правильним.

rss