28.05.2012
 Кременчужанка завдала собі 12 різаних. Міліціонери кажуть, причина у нерозділеному коханні. Інцидент стався 27 травня. До чергової частини Автозаводського райвідділу надійшло повідомлення про те, що до ІІІ міської лікарні каретою "швидкої допомоги" госпіталізовано з центральної частини міста дівчину з дванадцятьма колото-різаними ранами, одна з яких дуже серйозна - проникна у черевну порожнину. Під час перевірки обставин отримання тілесних ушкоджень встановлено, що потерпіла сама завдала собі дані тілесні ушкодження. Вона порізала себе уламком скла. Нині за фактом ведеться подальша перевірка.

28.05.2012
 Міський голова Кременчука не задоволений роботою міліції. Про це Олег Бабаєв заявив журналістам. За словами мера, його обурює зокрема, поведінка начальника Автозаводського райвідділу, який не ходить на апаратні наради до Автозаводського райвиконкому, не спілкується із міською владою. Крім того, міське у правління внутрішніх справ, послабило боротьбу із стихійною торгівлею. І взагалі, у кременчуцької міліції значно впав рівень вимогливості до порядку в місті, - обурився міський голова Олег Бабаєв. Він заявив, що бездіяльність міліції може привести до нових підпалів і розгулу злочинності в місті.

28.05.2012
 Потяг Кременчук–Бахмач і безпересадковий вагон до Гадяча курсуватимуть, як і раніше. Як повідомила начальник залізничного вокзалу «Кременчук» Олена Ольшанська, потяг №669/670 сполученням Кременчук– Бахмач відправлятиметься з нашого міста о 23.56 і прибуватиме в Бахмач о 7.41 ранку. Безпересадковий вагон до Гадяча відправлятиметься з Кременчука о 20.33. Його причеплюватимуть до приміських потягів. Нагадаємо, раніше йшлося, щоб з 27 травня скасувати ці нічні потяги.

28.05.2012
 Потяг виробництва Крюковского заводу вийде на маршрут після випробувань. Якщо недоліків не виявлять, вирішуватиметься питання купівлі рухомого складу цього виробника. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр інфраструктури Борис Колесников. Він додає, що різниця у вартості потягу виробництва Крюковского заводу і Hyundai невелика – крюківський потяг дешевше за корейський на 3 млн дол. А заробітна плата працівників підприємств відрізняється в рази: заробітна плата працівників Hyundai складає в середньому $ 4-5 тис., а Крюківського заводу - 4 тис. грн. Водночас, як зауважують експерти, Південна Корея перебуває у трійці світових лідерів, як країна із найнижчим податками. Чого, нажаль, не можна сказати про Україну, де для того, що сплатити працівнику 4 тис грн зарплати, підприємству потрібно сплатити приблизно стільки ж податку на зарплату цього працівника.

rss