28.07.2011
 Народний депутат від Партії регіонів, екс-мер Кременчука Олег НАДОША пропонує скасувати відповідальність за самогоноваріння. Про це йдеться у зареєстрованому ним 27 липня відповідному законопроекті. Проектом закону запропоновано вилучити статтю 176 із Кодексу України про адміністративні правопорушення. Ця стаття передбачає накладення штрафу від 51 до 1 тис. 700 за виготовлення або зберігання без мети збуту самогону чи інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення, а також виготовлення або зберігання без мети збуту апаратів для самогоноваріння. Що спонукало нардепа до таких пропозицій, наразі не повідомляється.

28.07.2011
 В Кременчуці на ринках вчергове заборонили продавати копчену та в’ялену рибу. Принаймні цього вимагає головний лікар міської СЕС Віктор Самойленко. Заборона торгувати копченою, в’яленою рибою та домашніми рибними консервами стосується не тільки міських ринків, але й кіосків, палаток, які не обладнані холодильниками. Дана постанова Віктора Самойленка винесена аби запобігти поширенню захворюваності кременчужан на опісторхоз. Цього року у місті медики вже виявили 12 випадків цього серйозного захворювання, що на 4 більше, ніж за аналогічний період року минулого, повідомили у Кременчуцькій СЕС. Основним джерелом опісторхозу залишається риба, приготована з порушенням технологічних процесів. У людини опісторхоз викликає серйозні проблеми із печинкою та жовчним міхуром.

28.07.2011
 На очищення понад 2 тис. ливневих колодязів в Кременчуці потрібно 500 тис. грн. Про це повідомляє прес-служба міськвиконкому з посиланням на результати засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. За словами начальника шляхового ремонтно-будівельного управління Володимира Губара, цього року на ці роботи виділили лише 150 тис. грн з міського бюджету. Тож виконати весь комплекс необхідних заходів просто неможливо. Після липневих злив ШРБУ найняло 2 підрядних організації, які сьогодні займаються прочищенням зливової каналізації у найбільш проблемних місцях. Зокрема, вони працюють по вулиці Шкільній, провулку Грушевому, що у Крюкові, районі вулиці Салганної та на Молодіжному в районі вулиці Героїв Сталінграда.

28.07.2011
 Кременчуцькі безробітні юристи і економісти можуть стати податківцями. Бо місцева фіскальна служба відчуває кадровий голод. Кілька десятків вакансій – від державного інспектора до ревізора – очікують на майбутніх працівників. Претендувати на роботу в Кременчуцькій податковій інспекції можуть люди з вищою економічною чи юридичною освітою. Потрібні також інспекції програмісти. Як пояснили у відділі кадрів КОДПІ, диплом має бути не нижче спеціаліста. Але підійде й бакалавр, якщо випускник далі збирається вчитися у вузі. Окрім бажання працювати, доведеться ще скласти іспит на знання законів України. Як пише, кременчуцьке видання Репортер, хоча перед майбутнім інспектором чи ревізором теоретично відкриваються хороші перспективи підніматися службовими сходинками, на «старті» доведеться попрацювати буквально за копійки. Адже ставка рядового інспектора – 982 гривні. Тел. 74-20-51

rss